dusas
10 priežasčių palįsti po šaltu dušu
Skaityti
turtai
8 dalykai, kurie skleidžia turto ir skurdo energijas
Skaityti
kalakutas
Tikras amerikietiškas kalakutas
Skaityti
santykiai
6 manipuliacijos su kaltės jausmu būdai
Skaityti
lesiai
Aštrus lęšių troškinys taupantiems ir skubantiems
Skaityti

Receptai

Sveikata ir grožis

Žurnalų naujienos

horoskopaiBūrėjos horoskopaiPrie kavosMoters patarimaiBūrėjaPrie kavos sveikataMamai ir vaikuiIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

  „Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.…

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Tik nepradėkite, susidūrę su pirma kliūtimi, manyti, kad jums nieko neišeis, nepasiseks, neskubėkite nuleisti rankų. Kita vertus, neįsivelkite ir į avantiūras. Kol kas reikia kantriai laukti, taupant emocines, fizines jėgas ir pinigus.


Netikėkite tais, kurie skubės atverti akis, pranešti ką nors sensacinga. Viską tikrinkite, kitaip galite tapti paskalų auka ir be reikalo susipykti su mylimu žmogumi arba naudingu dalykiniu partneriu.


Ramiausia būtų laiką leisti namuose su artimaisiais. Netvarkykite svarbių dalykinių reikalų, nespręskite karjeros klausimų: painiavos, kliūčių pagausės. Pamąstykite apie senas pamokas (ir nebūtinai asmeniškai patirtas).


Būkite atsargesni, ramesni, kad neįsiveltumėte į avantiūras, ginčus su artimais, mylimais žmonėmis, kad laiku mokėtumėte sau ar kitiems pasakyti „ne“. Ši diena paaštrins problemas šeimoje ir bendraujant su mylimu asmeniu tiems, kurie sprendžia meilės trikampio uždavinį.


Nesiimkite visų darbų nudirbti per vieną dieną: geriau mažiau, bet geriau. Tikėtina, kad skubėdami galite padaryti rimtų klaidų tiek ką nors veikdami, tiek spręsdami. Nedidelis apsirikimas gali sukelti nemalonumų laviną.


Kad ir ko imsitės, galite susidurti su pasipriešinimu tiek savo šeimoje, tiek darbe. Būkite išradingi ieškodami kompromisų, tačiau jie neturi virsti intrigomis. Likite sąžiningi visomis prasmėmis: atsiskleis bet koks sukčiavimas.


Sudėtinga diena: būsite linkę nervintis dėl artimųjų problemų ir pinigų stokos, bet daugiausia tai bus išsigalvoti dalykai. Geriau likti namie, atsisakyti kelionių ir svarbių reikalų tvarkymo.


Galbūt ateis svarbus suvokimas, atsivers tiesa ir viskas stos į savo vietas. Neblogas laikas romantiškai kelionei ar meilės pasimatymui, jei nesiruošiate aiškintis santykių ar apgaudinėti.


Būsite linkę žavėtis neįgyvendinamomis idėjomis ir net blogiau: dėl utopinių tikslų galite imtis nepateisinamos rizikos, pažeisti įstatymą (savisaugos jausmas gali atostogauti.) Bendraudami pasistenkite neužgauti kitų savimeilės bei orumo.


Pasistenkite į susidariusią situaciją pažvelgti iš šalies. Pasišnekėkite apie savo problemas su geru draugu. Išeitis gali ateiti netikėtai ir būti kitokia, nei manėte.


Pasyvus laikas: ilsėkitės, nevarginkite savęs nei reikalų tvarkymu, nei bendravimu su žmonėmis, kurie jums nepatinka.


Galite tapti kokio nors šokiruojančio, nepaprasto įvykio pagrindiniu veikėju ar bent jau gali tekti dėl to dalintis atsakomybę. Nebus lengva rasti teisingą sprendimą.

TV naujienos

Patarimai

santykiai

6 manipuliacijos su kaltės jausmu būdai

Mano PrieKavos.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt