Žurnalai

Ieškokite žurnalo pagal pavadinimą

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Gali tekti vykti į trumpą komandiruotę, tvarkyti su ryšiais, technika, statybomis susijusius reikalus, ruošti reikiamą informaciją, instruktažą. Panašu, kad sėkmingai pasinaudosite aplinkinių patarimais.


Užteks rūpesčių ir darbe, ir namuose. Visiems reikės jūsų dėmesio, globos. Tačiau ir jums patiems norėsis atsiremti į tvirtesnį petį, svajosite apie stabilumą, komfortą. Tai gali pavykti, bent iš dalies.


Trokšite daugiau įtakos ir pripažinimo. Tai gali suteikti sceninė, kūrybinė veikla, sportas, mokslas, vadyba. Pernelyg nelepinkite vaikų ir neleiskite, kad jie jumis manipuliuotų.


Būsite energingi ir kūrybingi, daug reikalausite iš pavaldinių, kolegų ir iš savęs. Labiau parūps įvaizdžio klausimai. Skirkite dėmesio ir sveikatai, ne vien išorei. Iš pažįstamo žmogaus ar giminaičio galite gauti žinią.


Neišvengsite konkurencinės kovos, kad ir kokia sritis jums būtų aktuali - mokslo, darbo, pramogų verslo, kūrybos, meilės. Tai didins azartą ir norą stengtis. Net jei teks kažkam nusileisti, jums pavyks kai ko naudingo išmokti.


Aktualūs bus paskolų klausimai. Galimos išlaidos, susijusios su pobūviu, pramoginiu renginiu. Kils noras eksperimentuoti jausmų srityje, improvizuoti. Tai gali pasiteisinti.


Šiandien būsite nusiteikę filosofuoti, gilintis į politikos, švietimo ir mokslo temas. Galite domėtis įstatymais, ieškoti teisybės. O galbūt aktualu bus gerai pasirodyti viešumoje, nepriekaištingai reprezentuoti veiklą. Regis, jums seksis.


Būsite dalykiški, pareigingi, todėl plušėsite iš širdies. Gali būti prasitarta apie numatomą reformą darbe. Vis dėlto nekaip pasijusite tuo atveju, jeigu nepavyksta išsiaiškinti santykių, gauti daugiau pagarbos.


Tai susitikimų su draugais bei naujų pažinčių diena. Būsite kviečiami, laukiami. Viskas būtų gerai, jei nekiltų įtarimų, kad kai kas stengiasi jumis pasinaudoti, mainais nesiūlydamas nieko. Apdairiai spęskite su verslu susijusius dalykus.


Gana palanki diena meniškų polinkių asmenims, religinių organizacijų atstovams, įvairiems filantropams bei laukiantiems pagalbos iš labdaros ar medikų. Kita vertus, patikliai galite susižavėti abejotina teorija, įtartinos moralės asmeniu.


Šiandieniniai susitarimai gali būti gana naudingi, o pasiūlymai - įdomūs. Regis, jus šildys ir meilės šiluma, turėsite kuo žavėtis ir mokėsite sužavėti.


Turėsite puikią uoslę pelningiems sandoriams ir sugebėsite sumaniai derėtis. Gali atsirasti darbelis, užsakymas, kuris neblogai apsimokės. Jūsų asmeninė iniciatyva atsigaus, perimsite vadžias į savo rankas.

Mano PrieKavos.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt