Žurnalai

Ieškokite žurnalo pagal pavadinimą

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Viskas bus gerai, jeigu gerbsite kitų žmonių nuomonę ir jausmus. Ši diena, net jei atrodys kiek sujaukta, visgi žada šaunius susitikimus, rezultatyvius susitarimus, geras emocijas. Meilė, įsibrovusi į jūsų širdį, joje įsitaisys vis tvirčiau.


Įprastinės finansinės įplaukos nepatenkins jūsų poreikių, tad būsite nusiteikę ieškoti papildomo uždarbio galimybių. Gali kilti minčių, susijusių su verslo kūrimu, nekilnojamojo turto pirkimu, pardavimu, keitimu, nuoma ar pan.


Sugebėkite numatyti galimas pasekmes, jeigu ketinate sudaryti kontraktą, keisti sutarčių sąlygas, išlaidauti reklamai. Beje, pastaroji tikrai atneš naudos. Labai intriguos dominančio žmogaus rodoma simpatija. Padvelks meile.


Ši diena bus nelengva ta prasme, kad norėsis atsidėti asmeniniam gyvenimui, šeimai, pabėgti nuo viešumo, o nuo darbinių įsipareigojimų nelabai seksis išsisukti. Vakaras bus toks, kokį susikursite - pasistenkite, kad būtų jauku ir malonu.


Šiandien aktualūs bus su pramogų verslu, kūryba, vaikais, meile susiję reikalai. Norėsis puoštis, linksmintis. Šiokią tokią įtampą galite patirti dėl konkurencijos verslo ar meilės reikaluose. Vis dėlto pasimatymas jūsų nenuvils.


Šiandien skirkite laiko dalykiniams dokumentams peržiūrėti, kabinetui bei aplinkai susitvarkyti. Regis, įsigysite gražų, madingą daiktą. Laisvalaikiu savo dėmesį dovanokite mylimam žmogui, artimiesiems.


Laukia debatai su partneriais bei konkurentais, ir nors jie ne vien džiugins, tarpusavio supratimo ir palankumo padaugės. Vakaras tinkamas pramogoms, tik nepamirškite kartu vestis antrosios pusės.


Gali būti, kad po truputį spręsis finansinės problemos. Tiksliau apibrėžkite savo ir kitų įsipareigojimų ribas, atsiskaitymų tarifus ir terminus. Pravartu mėginti išsireikalauti jums priklausančius pinigus, kompensacijas, delspinigius ar pan.


Aktyvus metas intelektine prasme. Jei jums rūpi mokslinė ar publicistinė veikla, sugebėsite nemažai nuveikti. Galima kelionė ar jos planavimas, pokalbis su įtakingu asmeniu, užsieniečiu. Rimtas pokalbis gali virs flirtu ar net meilės istorija.


Darbe galimos kalbos apie įvairius sunkumus, papildomas investicijas, kolegų romanus ir pan. Nepainiokite dalykinių reikalų ir romantinių jausmų. Kiek tik įmanoma, darbe pamirškite šeimyninius nesklandumus.


Tikriausiai sieksite artimesnio kontakto su žmogumi, kuriam esate neabejingas arba kuris gali būti jums naudingas. Regis, jums seksis - jei ne meilė, tai šilta draugystė, partnerystė pagal bendrą interesą išties gali užsimegzti.


Šiandien pravartu daugiau stebėti ir tylėti nei skubotai veikti ir atvirai reikšti mintis. Atidžiau darbuokitės tarnyboje, kad nepakenktumėte savo reputacijai. Galimas naudingas slaptas sandoris. Seksis meninė ir ezoterinė, psichologinė veikla.

Mano PrieKavos.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt