Žurnalai

Ieškokite žurnalo pagal pavadinimą

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Stenkitės dažniau nusileisti, ypač artimiesiems, o svarbius reikalus atidėti. Tiktų iš esmės tvarkyti namus, magiškai juos ugnimi valyti. Palanku ką nors vertinga nupirkti namams.


Sėkminga diena. Verta užsiimti savo vaikų reikalais. Pamąstykite, kuo galite pagelbėti mylimam asmeniui. Užsiimkite labdara.


Daug darbų neplanuokite – atėjo laikas išmokti save pasaugoti. Verta stiprinti sveikatą. Ji bus dar geresnė, jei mokėsite nekreipti dėmesio į artimųjų trūkumus.


Nors jausite pakilimą, savo jėgos dar nedemonstruokite. Labiau įsiklausykite į partnerių nuomonę, neskubėkite ginčytis, įtikinėti. Šiandien ieškokite sąjungininkų, atgaivinkite senus bendradarbiavimo ryšius.


Pasyvus laikas, geriausia jį praleisti namuose.


Puikus laikas: laimingai sprendžiasi senos problemos. Jūsų populiarumas, autoritetas vėl auga ir tampa nenuginčijamas.


Rami diena. Galite ją praleisti tiek namie, tiek su draugais, tiek kelionėje.


Mokykitės iš draugų klaidų, paklausykite jų patarimų. Gera proga kviesti bičiulius į talką arba per juos ieškoti protekcijos.


Nepradėkite nieko nauja. Darykite tik tai, kas savaime išeina ar buvo iš anksto parengta. Ir nesukite galvos dėl esamų keblumų: jums reikia išlaukti.


Puikus laikas ryžtingai tvarkyti nebaigtus reikalus. Nebijokite rizikuoti, jums pasiseks.


Neskubinkite įvykių. Gera proga taikytis su priešais.


Ši diena žada gerus susitikimus, naudingus pokalbius, vertingus patarimus – tik mokėkite jais pasinaudoti, net jei ambicijos lieptų nekreipti į tai dėmesio. Būkite atidūs net atsitiktinei nuogirdai.

Mano PrieKavos.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt