Balandžio 22-28 d. daugeliui daugiau laiko teks skirti pareigoms ir darbams, o ne pomėgiams ir poilsiui. Profesinė sritis ypač daug energijos pareikalaus iš trijų Zodiako ženklų. Kai kurių laukia stulbinantys karjeros pokyčiai.

 

DvyniaiBlurred,Astrological,Forecast,,Mysticism,And,Science,Concept.,Natal,Chart,Smartphone

 

Jeigu jau kurį laiką atidėliojote svarbius darbus, jūsų laikas išseko. Arba suksitės kaip voverės rate ir paskutinę sekundę suspėsite į pralekiantį traukinį, arba teks susidurti su liūdnomis pasekmėmis. Kaltinti galėsite tik patys save. Būtent nuo to, kaip šią savaitę pavyks susidoroti su iš paskos besitempiančiais darbais lems tolesnę jūsų karjerą. Galima sakyti, kad stovite ant labai plonos ribos. Norėsis dėl to kaltinti nepalankias aplinkybes, kolegas, valdžią, bet tikrasis kaltininkas visgi atsispindės veidrodyje. Dabar arba niekada – štai koks šios savaitės Dvynių devizas.

 

Vėžys

 

Gana ilgai bandėte vienu metu užsėsti dvi kėdes. Ilgiau taip nebegalima – teks rinktis, kas jums svarbiausia ir kur matote save karjeros prasme ateityje. Tikėtina, kad pasirinkimai labai skirtingi ir abu turi kažką žavinčio. Visgi negalite persiplėšti ir metas liautis apgaudinėti tiek save, tiek kitus. Nebegalite kokybiškai atlikti savo pareigų nei vienoje srityje ir tik todėl, kad apsiėmėte per daug. Pats metas pasirinkti ir sublizgėti ten, kur jūsų vieta.

 

Skorpionas

 

Ši savaitės Skorpionams primins netikėtai praūžusį viesulą. Viesulą, kuris nusinešė viską, kas taip ilgai kurta. Skamba gana negatyviai, bet taip nėra. Žinoma, prireiks laiko tai suvokti ir pamatyti tikrąją situaciją. Jau gana ilgai apgaudinėjate patys save ir tempiate laiką ten, kur jums visai ne vieta. Aplinkiniams tai patogu, bet iš savęs taip tevagiate laiką ir blokuojate naujas galimybes. Senajam karjeros keliui atėjo galas. Metas naujoms kryptims. Galbūt net labai netikėtoms, bet pagaliau suteiksiančiomis tą prasmę, kurios taip seniai ieškojote.

 

Autorius Jūratė Survilė