Gegužės 22-28 d. bus įkvepiantis laikotarpis daugeliui. Seksis tiems, kurie nori ir bando būti geresni – asmeniniuose santykiuose, karjeroje, moksluose ar apskritai. Pastangos duos puikių rezultatų. Ypač stipriai bus juntama meilės energija ir ji ypatingai palies tris Zodiako ženklus. Kurie laimingieji skraidys tarsi ant debesų?

 

Avinas Green,Leaf,With,Cut,Heart,In,A,Hand

 

Avinai šią savaitę jausis labai pozityviai, nestokos energijos. Tai – jų metas suspindėti kaip deimantams. Nesvarbu, jeigu kažkas nesiseks taip, kaip norėjote, su kažkuo nepajėgsite susitvarkyti. Atleiskite sau už tai ir atsiminkite, kad esate tik žmogus. Meilė sau įkvėps ir kitų meilę jums. Romantiškai tai itin palankus metas. Pastebėsite, kad santykiai su antrąja puse tarsi atgimė iš naujo, vėl suintensyvėjo jausmai, vėl nesinorės nieko kito tik būti vienas kito glėbyje. Naujai užgimusią aistrą pajus net kartu labai seniai esančios poros. Nenusivils ir vienišiai – gegužės 22-28 d. lauks daug puikių progų užmegzti romantiškas pažintis, galinčias peraugti į kai ką rimčiau.

 

Liūtas

 

Pirmadienis ne visada būna prasta diena. Šįkart Liūtams tai bus geriausia diena visoje savaitėje! Jie spindės savo charizma, mėgausis dėmesiu, sėkme. Aplinkiniai negalės jais atsižavėti. Būtent taip Liūtai supranta laimę. Šio Zodiako ženklo atstovai gegužės 22-28 d. jausis atsipalaidavę ir mėgausis gyvenimu, kuris dabar bus tikrai dosnus. Ypač meilės srityje. Net tie, kurie galvojo apie santykių nutraukimą, antrąją pusę pamatys visai naujoje šviesoje ir greičiausiai ras kelią, kaip atkurti tarpusavio ryšį. O tų, kurių santykiai klostosi sėkmingai, laukia neįtikėtinai romantiška ir džiugi savaitė.

 

Šaulys

 

Šią savaitę Šaulių širdys virpės iš džiaugsmo ir stiprių jausmų. Atrodys, kad meilė, kurią jaučia, gali kalnus nuversti. Labai šviesus ir saulėtas metas šių žmonių gyvenimuose. Jie ne tik stipriai mylės patys, bet ir jausis mylimi. Romantiška nuotaika leis maksimaliai atsipalaiduoti ir paskatins krėsti įvairias kvailystes, pavyzdžiui, su antrąja puse susikibus už rankų pasileisti bėgti per žydinčią pievą… Nesvarbu, kiek bus stebėtojų ir ką jie manys. Šiuo laikotarpiu Šauliams rūpės tik jie patys ir jų mylimieji. Aplinkinis pasaulis tarsi nutols ir praras svarbą. Norėsis švęsti meilę ir gyvenimą apskritai.

 

Autorius Jūratė Survilė