Jurgita Baltuškaitė  meniškos prigimties siela, numerologė, vedlė, mandalų kūrėja, saviugdos kursų bei stovyklų organizatorė sako, kad kiekvieno mūsų užduotis yra nuolat tobulėti ir mokytis. Pačiai tai daryti padeda paslaptingas skaičių mokslas numerologija. Tad dabar moteris ir kitiems stengiasi per skaičius padėti atrasti tikrąjį kelią. Jau šiemet į paieškas turėtų leistis daug daugiau žmonių. Ir Jurgita paaiškina, kodėl.

 

Jurgita Baltuškaitė 2

Jurgita Baltuškaitė

Jurgita, jūsų gausiame veiklų sąraše viena pirmųjų yra numerologija. Kaip ir kodėl šia sritimi susidomėjote?

 

Numerologija į mano gyvenimą atėjo netikėtai ir pačiu tinkamiausiu metu – kai ieškojau savęs ir troškau kardinaliai pakeisti gyvenimą. Vieną žiemos vakarą įsijungusi socialinės erdvės puslapį pamačiau tiesioginę transliaciją, kurioje kalbėjo apie gimimo datos skaičių reikšmes. Buvau sužavėta tokio tikslumo ir aiškumo. Klausiausi ir negalėjau patikėti, mat atrodė, kad tai kalba apie mane ir būtent man. Tad įsigijusi šį kursą siekiau giliau pažinti save ir keliauti savosios sielos atradimo keliu. Tuomet tapo aišku, ką jau padariau gyvenime, kokių stiprybių įgijau ir dėl kurių galėsiu pakeisti savo gyvenimą. Tad po pusmečio nusprendžiau palikti darbą švietimo srityje ir jau rugsėjį startuoti su nauja veikla – numerologija. Nuo to lemtingo rudens dabar skaičiuoju trečius savo naujos profesijos metus. Tik neseniai supratau, kad tam buvau pasiruošusi seniai ir mano siela to kantriai laukė. Dirbdama šį darbą žinau, kokią vertę ir galią nešu žmonėms, kurie nori atrasti save.

 

Užsiminėte, jog numerologija padeda surasti tikrąjį kelią? Kokiu būdu tai vyksta?

 

Numerologija padeda tiksliai apskaičiuoti, su kokia misija siela atėjo į šį pasaulį. Tai itin svarbu, mat tik tikrajame kelyje atsidūrusi siela pradeda gyventi visavertį ir laimingą gyvenimą. Beje, ji – žmogiškos esybės esmė, ateidama į Žemę jau būna nusprendusi, ką darys. Tik protas ne visada tai atsimena. Šį žinojimą galima pažadinti įvairiais būdais, vienas jų – likimo matrica, kurią ir naudoju.

 

Daugeliui įmanoma suvokti, kad skaičiai daro įtaką. Juk galime juos pamatyti, o kai kuriuos net sąmoningai pasitelkti savo naudai. Tačiau gilinatės ir į tai, kas nėra regima plika akimi – energijas. Kas gi yra šios energijos?

 

Energija – tai, kas nepaliečiama, bet jaučiama. Iš tiesų, viskas yra energijos pasireiškimai: žmonės, gyvūnai, medžiai, paukščiai… Kiekvienas žmogus vibruoja savitą energiją, kuri į gyvenimą pritraukia įvykius – tiek teigiamus, tiek neigiamus. Kuo aukštesnės vibracijos, švaresnė energija, tuo lengvesnis ir sėkmingesnis sielos kelias. Kuo energija žemesnio dažnio, tuo sudėtingiau gyvenimo kelyje. Išmintis ir žinios aktyvuoja aukštesnes vibracijas ir lemia laimingesnį gyvenimą. Beje, visi turi galimybę pakelti savo energijų dažnį. Tai daroma garsais, savo balsu, buvimu gamtoje ir meditacija.

 

Gyvename sudėtingu, bet ir įdomiu laikotarpiu. Ruošiantis interviu minėjote, jog šiuo metu Žemė yra užliejama stiprių energijų, vyksta transformacija. Kodėl?

 

Taip, šis laikotarpis įdomus, netgi išskirtinis, vieniems keliantis daugiau džiaugsmo, kitiems – daugiau baimių, praradimų ir nerimo. Tai laikas, kai turime atsigręžti į savo vidų, suvokti, išjausti, ko iš tikrųjų norime, atrasti savo autentiškumą, prisiimti atsakomybę už gyvenimą ir atliktus veiksmus, ištartus žodžius bei sutelkti mintis, kad įgalintume Kūrėjo galias.

 

Viskas Žemėje kartojasi ir egzistuoja veiksmo ir atoveiksmio dėsnis. Visgi šis unikalus laikotarpis ypatingas tuo, kad po ilgų šimtmečių vėl atsiveria žmonių ekstrasensorinės galios. Tai reiškia, kad turime galimybę matyti giliau ir plačiau, pažinti subtiliuosius pasaulius. O kai kurie galbūt būtent dabar pirmą kartą apie juos sužinos. Šiuo metu Žemės vibracija kyla, aukštėja dažniai ir kai kur planetoje jie jau pasiekė 190 Hz, tad ir žmogaus energija aktyvuojasi prisiderindama prie Žemės pokyčių. Tai stiprus evoliucinis šuolis kiekvieno žmogaus ir visos visuomenės gyvenime.

 

Astrology,And,Numerology,Concept,Background.Kaip jaučiame, patiriame šios jėgos poveikį? Ar vieni šiems pokyčiams jautresni nei kiti?

 

Kiekvienas tai patiria skirtingai: vienas per fizinius skausmus, ligas, praradimus. Per tai vyksta jo giliausia įmanoma transformacija. Kitas eina saviugdos keliu ir su mokytojų, vedlių pagalba gydo sielą, patyrusią daug išgyvenimų ir pamokų ne tik šiame gyvenime, bet ir praeituose. Visi žmonės jautrūs pokyčiams, ypač dabar, kai aplinka tiesiog išstumia iš komforto zonos ir moko gyventi akimirkoje – čia ir dabar. O tai nelengva ir daugumai neįprasta. Tad jaučiame daugiau nerimo, sunkiau miegame, iš naujo apsvarstome asmeninį ar profesinį gyvenimą. Vyksta daugybė dalykų ir visi jie unikalūs, kaip ir patys žmonės.

 

Ar tokia galia, energija galime pasinaudoti? Kaip?

 

Kai kuriems žmonėms lengviau, nes jie jau turi žinių ir patirties. Tad leidžia sau kurti gražesnį ir ramesnį rytojų nesiveldami į konfliktus, be agresijos, melo, apkalbų, baimių ar pavydo. Jie ateitį kuria mintimis, žodžiais ir veiksmais arba per sąmoningas svajones, nes žino, kad atsako už savo gyvenimą, emocijas, potyrius. Kiti vis dar ieško būdo tai padaryti. Tad jiems sunkiau. Jų tobulėjimas trunka ilgiau.

 

Veikiausiai įvairios transformacijos paliečia ne tik asmeniškai, bet ir per santykių sritį. Ar galime tikėtis daugiau išbandymų poroms, draugams ir net darbo santykiams?

 

Transformacijos vyko ir vyks, kol atrasime save, pažinsime savo sielos misiją. Tad svarbu nuolat sau priminti, jog viskas, kas mus supa, yra veidrodžiai, atspindintys vidinį pasaulį. Įvairūs sunkumai ar iššūkiai yra pasekmė to, kad nepriimame pokyčių, priešinamės (energijų) tėkmei. Poros susidurs su sunkumais tol, kol abu partneriai neatras teisingumo savyje ir besąlygiškos meilės vienas kitam. Draugų ir darbo santykiuose harmonijos nebus, kol neįsigalės nuoširdūs jausmai ir pagalba, pagarba vieni kitiems. Tad bendraudami su artimaisiais ar kolegomis nuolat savęs klauskite, ar tinkamai elgiatės, ar gražiai kalbate, ar linkite gero, o nuklydę nuo pozityvaus kelio sąmoningai save į jį sugrąžinkite.

 

Gal sutiktumėte žvilgtelėti į ateitį ir trumpai apibūdinti 2024-uosius. Ar šis skaičius vis dar vers augti, tobulėti ir sąmoningėti, ar visgi turėsime progą atsikvėpti?

 

Pagal numerologiją, 2024-ieji – teisingumo metai. Tai laikotarpis, kai dar stipriau viskas kils į paviršių, o tai padės žmonijai išeiti iš iliuzijų pasaulio, atsiverti tiesai ir teisingumui. Stipriai aktyvuosis priežasties ir pasekmės dėsniai (daugelis šį dėsnį žino kaip karmą). Šiemet tie, kurie aktyvavo teisingumo energijas, skins saldžius vaisius ir gaus atlygį. Jų gyvenime įsivyraus harmonija. Deja, kitų gyvenimai prisipildys nesąžiningumo, neteisybės, disharmonijos – užgrius nesėkmės, finansiniai praradimai, emocijos bus slogios. Kuo stipriau žmogus priešinsis pokyčiams, įrodinės jau neaktualias tiesas, elgsis užsispyrusiai, tuo daugiau likimo smūgių patirs. Tad patarčiau mažiau priešintis. Tai, žinoma, sunku padaryti. Visgi ne visada gebame pamatyti platesnį pasaulio ir net savo gyvenimo vaizdą. Kartais iš tiesų reikia pasiduoti mūšyje, kad galiausiai laimėtum karą. Tai paini strategija, bet atsitraukus nuo aštrių emocijų, ją įmanoma taikyti kasdienybėje.

 

Stipriausia šių metų data bus 2024 08 08. Tai vadinamieji Liūtų vartai, kai visatoje suaktyvėja gausos, pinigų, laimės energijos. Šiuo laikotarpiu tikėtini šviesūs įvykiai, kurie išgrynins sielos kelią, aiškiau jausime, kur judame ir ką reikia keisti. Tądien rekomenduojama svajoti, priimti rimtus sprendimus, turiningai leisti laiką. Norėdami suaktyvinti pinigų gausą, raudonu rašikliu ant popieriaus lapelio užrašykite 8888 ir nešiokitės piniginėje. Arba galite taikyti kitą praktiką, kuri pagerino ne vieno žmogaus finansus, – kiekvieno mėnesio 21 dieną iš eilės po 108 kartus (stebuklingas skaitmuo) užrašų knygelėje parašykite 8881537.

 

Naudinga žinoti

 

Norėčiau su skaitytojais pasidalinti dar viena išmintimi. Tai pasikartojančių skaičių reikšmės. Per pasikartojančius skaičius žmogus gauna informaciją iš aukščiau ir taip gali suprasti, kokiu keliu eina, kas laukia artimiausiu metu. Tai itin stiprūs skaičių deriniai, tad jei aplinkoje pastebite pasikartojančių skaičių, būtinai į juos atkreipkite dėmesį.

 

111 – atsivėrė nauja galimybė.

 

222 – einate teisingu keliu, išlikite ramūs.

 

333 – jei reikia pagalbos, susisiekite su aukštesnėmis jėgomis.

 

444 – jus saugo angelai.

 

555 – svarbūs gyvenimo pokyčiai čia pat.

 

666 – per daug susitelkėte į materialius aspektus, taip išvedate save iš pusiausvyros.

 

777 – įvyks stebuklų, tad netrukdykite jiems.

 

888 – finansinė sėkmė.

 

999 – baigėsi vienas gyvenimo ciklas ir tuoj prasidės kitas.

 

000 – Kūrėjas jus myli ir padeda, kai to labiausiai reikia. Pasitikėkite.

 

Autorius Eglė Stratkauskaitė