veidas
8 ligų ženklai, įrašyti veide
Skaityti
pamokos
10 gyvenimo pamokų, kurių nemoko mokykloje
Skaityti
vanduo
Geri patarimai, kaip kasdien išgerti daugiau vandens
Skaityti
ne
7 patarimai, kaip išmokti pasakyti: „Ne!“
Skaityti
miegas
Patikrinti būdai, kaip gerai išsimiegoti
Skaityti

Receptai

Sveikata ir grožis

Žurnalų naujienos

horoskopaiBūrėjos horoskopaiPrie kavos_2018 nr12 - virselisMoters_patarimai_2018_Nr3Bureja_2018_Nr4Virselis Sveikata nr4Mamai ir vaikui 2018 nr2 - virselisIdėjos namamsMagija Virselis

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

  „Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.…

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

  Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

  Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.…

Plačiau

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Diena džiugins įdomiais susitikimais, pažintimis. Gerų vilčių teiks organizacinė veikla arba kolektyvinis hobis. Tačiau materialinės naudos turbūt neturėsite, greičiau atvirkščiai. Galite gauti arba kažkam įteikti originalią dovaną.


Šiandien norėsis dėl nieko nesukti sau galvos, elgtis originaliai. Tačiau tai gali nepatikti vadovui, kolegoms ar namiškiams. Vakare galite pajusti keisto pobūdžio negalavimus. Greičiausiai, kalti nervai, patirta įtampa, išgirsti gandai.


Neblogai seksis tvarkyti tokius reikalus, kur tenka bendrauti, derinti nuomones, kalbėti, diskutuoti, organizuoti. Vakarop jau venkite aiškintis santykius, keistis nuomonėmis, nes kils konfliktų.


Diena bus palanki pertvarkymams buityje, nekilnojamojo turto reikalams spręsti. Tačiau viską darykite apdairiai, nes yra norinčių jums sutrukdyti. Tikrinkite viską, po kuo pasirašote. Vakarop siurprizo galite sulaukti iš vaikų, artimo žmogaus.


Šiandien nesnauskite, nes diena turėtų būti labai produktyvi. Sudarykite sutarčių, publikuokite, pirkite, parduokite, reklamuokite, pirškitės, keiskite savo šukuoseną, stilių. Vakaras nepalankus sveikatai.


Energijos netrūks, bet noro plušėti bus nedaug. Labiau domins komfortas, maži malonumai. Kuo toliau į vakarą, tuo sunkiau bus susikalbėti su aplinkiniais, išspręsti problemas. Namuose ramybės irgi ne kažin kiek.


Raskite galimybių šios dienos eigoje pajudėti, pasportuoti arba realizuoti save kūrybiškai. Vakarop tikėtinas trikdantis pokalbis, susijęs su seksu, vaikais arba pinigais, skolomis.


Gali būti, kad šiandien demonstruosite naują savo įvaizdį, tikrinsitės sveikatą arba rimtai rūpinsitės klientų problemomis. Vakaras gali būti įtemptas. Tikriausiai jums bus sunku suprasti ar kažkuo įtikinti kitus žmones.


Šiandien galite mėginti išsiaiškinti santykius bei sudaryti sutartis, pradėti derybas, užmegzti bendradarbiavimą. Deja, vakaras gali būti konfliktiškas.


Diena bus labai darbinga. Ne viskas seksis sklandžiai, bus ir šiokios tokios opozicijos, tarpusavio trinties, tačiau viską darysite nepriekaištingai. Galimas dėmesio vertas pasiūlymas, spontaniškas nuotykis.


Diena bus gana dalykiška ir nerami. Iš toli atvykęs ar grįžęs asmuo gali suteikti vilčių, kažkuo suintriguoti. Galbūt prireiks juridinės konsultacijos. Pokalbių ir įvykių esmę aiškiau įvertinsite vakare, kai apmąstysite dienos aktualijas.


Labai aktyvi diena. Jeigu tinkamai eikvosite energiją, nemažai nuveiksite. Tačiau gali būti ir taip, kad visą dieną kaupsite negatyvias emocijas ir vakare pratrūksite pykčiu, agresija.

TV naujienos

Patarimai

ne

7 patarimai, kaip išmokti pasakyti: „Ne!“

Mano PrieKavos.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt