Ne vieno Lietuvoje žinomo žmogaus išpažintis yra sugulusi į knygą. Daugiau nei prieš penkerius metus išleista knyga apie vieną garsiausių ir skandalingiausių Lietuvos dainininkių Džordaną Butkutę „Prarastas rojus“ daugeliui netgi sukėlė šoką, nes Džordana buvo itin atvira ir neslėpė savo gyvenimo klystkelių ir nuopolių.

 

vlcsnap-2015-01-15-13h44m09s84_1680x945

„Ji buvo giliausioje duobėje, ne paslaptis, ji tada daug gėrė. Tada jai visiškai nesisekė karjera, Džordana pavedinėjo koncertų organizatorius, iš tiesų tada jos gyvenimas buvo tragiškas“, – LNK laidoje „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. pasakos žurnalistė Jurga Baltrukonytė, kuri parašė knygą apie Džordaną Butkutę.

 

Knygos autorė Džordanos Butkutės Elegijų pavadino žmogumi iš pragaro, kurį dainininkei atsiuntė pats likimas. „Ne paslaptis, kad Elegijus yra sėdėjęs kalėjime, buvo narkomanas, bet įvyko stebuklas ir, galima sakyti, jis ją išgelbėjo“, – pasakojo Jurga.

 

Kita laidos „Valanda su Rūta“ pašnekovė aktorė Nijolė Narmontaitė atskleidė teatro ir kino užkulisius. Garsi moteris vieną iš kurioziškų situacijų, kurią aprašė savo neseniai išleistoje knygoje „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai“, pademonstravo ir LNK televizijos studijoje.

 

Ne tokias linksmas istorijas laidos filmavimo metu papasakojo žurnalistas Dailius Dargis, kuris yra parašęs ne vieną knygą apie Lietuvos kriminalinio pasaulio veikėjus. „Pamenu, kai važiavau į Henriko Dakataro namus. Man buvo atsiųstas automobilis, kuriame kabėjo kryželis. Tada žiūrėjau į jį ir kažkaip buvau pagalvojęs, kad galiu ir negrįžti“, – atsiminimais apie susitikimą su žinomiausiu Lietuvos nusikaltėliu dalinosi žurnalistas.

 

Jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. laidoje „Valanda su Rūta“ garsių žmonių išpažintys, kurios sugulė į knygas.