Vyrai nėra vieninteliai, kurie meluoja ir prisigalvoja visokių nesuprantamų dalykų, bandydami save pateikti kuo palankiausioje šviesoje. Bet, deja, ant melo sukurti normalius santykius sunku, tiksliau, tai visiškai neįmanoma. Todėl verta žinoti kai kurias vyrų mėgstamas frazes, rodančias, kad jais nelabai galima pasitikėti.

 

vyrų frazės

Vyrų frazės, kuriomis negalima pasitikėti:

 
  • Neturėjau laiko. Kad ir ko jo prašytumėte, kad ir kaip susitartumėte ir kur būtumėte – ar jis norėtų jums paskambinti, ar atvykti pas jus, kai sergate su mandarinais ir vitaminais iš vaistinės, ar ištraukti automobilį iš purvynės, ar tiesiog paspausti mygtuką „patinka” (taip, dabar tai irgi problema) – jis tai tikrai padarytų. Nesąmonės ir pasakojimai, kad jis ištisus du mėnesius buvo taip įsitraukęs į darbus be sustojimo ir tiesiog nerado nė minutės, kad galėtų jums skirti laiko – tai tik tušti pasiteisinimai.
 
  • Svarbiausia, kad būtum laiminga. Tiesą sakant, ši frazė sakoma neatsitiktinai, nes po kurio laiko vyras, kuris pažadėjo ramų ir laimingą gyvenimą kartu su juo, ja pradės manipuliuoti. Jūsų laimė, be abejo, yra svarbi, bet ne pirmoje vietoje, todėl neturėkite iliuzijų. Netgi tas, kuris jus myli labiau nei save patį, ne visada galvoja apie jūsų gerovę (ir tai normalu, taip ir turėtų būti). Netikėkite tokiais žodžiais, nes tai klasikinė vyrų apgavikų frazė.
 
  • Tiesiog nemėgstu rašyti žinučių. Ši frazė yra rimtas signalas, kad jis jumis nesidomi. Juk su mergina, kuri labai patinka, vaikinams patinka viskas: susirašinėjimas, skambučiai ir net serenados po langais.
 
  • Negėriau, tik pavargau. Nors iš jo pavargusių akių žvilgsnio ir alkoholio kvapo iš burnos kvapo yra akivaizdu, kad meluoja apie tai, ką veikė vakar vakarą. Nėra taip, kad visi vyrai meluoja apie gėrimą, bet dažniausiai kažkodėl galvoja, kad merginos nieko apie tai nesupranta ir, jeigu pasakys tiesą, netrukus sulauks moralo ir turės ilgai kalbėtis apie blaivybę.
 
  • Niekada tau nemeluočiau. Jau vien ši frazė yra melas. Visa problema yra ta, kad žmonės, kuriuos sieja tvirti santykiai, iš tikrųjų turėtų pasitikėti vienas kitu. Tiems, kurie tikrai tiki vienas kitu, nereikia papildomų įrodymų ar skambių frazių. Žmonės arba neapgaudinėja arba kalba apie tai, ko jie neapgaudinėja.
 
  • Tai tik draugė. Aš jos net nemėgstu. Mes tikime vyro ir moters draugyste, bet tik su sąlyga, jei vyras nesistengs jums pasakoti apie jausmus, apsiribojančius pasibjaurėjimu, kai kalba apie tam tikrą merginą. Jis negali jos nemėgti, nes žmonės apskritai nėra linkę užmegzti jokių santykių su tais, kurie nepatinka.
 
  • Pinigai nėra problema. Tiesą sakant, tiems, kurie turi pakankamai pinigų, jie niekada nebus problema. Tačiau likusieji turės sunkiai dirbti kelias dienas, aukoti laisvalaikį, kad susirastų resursų ir uždirbtų dar daugiau pinigų. Jei vyras sako, kad pinigai jam – tik popierėliai, bėkite. Šalia jūsų – apgaudinėti linkęs vyras, kuris, be to, nežino, kad su moterimis neverta diskutuoti apie pinigus. Bent jau iki tol, kol jie taps socialiniu vienetu (šeima), turinčia gyventi iš vieno biudžeto.