Daugybę gerbėjų turintis BTV šou „Muzikinė kaukė” startuos jau šį šeštadienį 19.30 val. Ketvirtasis muzikinio projekto sezonas skirtas tiems, kam svarbus profesionalumas, originalumas, gera muzika bei artistiškumas.

 

Muzikine kauke_1_4dimensija (6)_1600x1067

 

Šou dalyviai, kaip ir pirmuose sezonuose, turės itin sudėtingą ir daug pastangų reikalaujantį iššūkį – visame pasaulyje įkūnyti gerai žinomus muzikantus. Jų laukia sunki užduotis, mat „Muzikinė kaukė“ – ne parodijų šou, dalyviams teks laviruoti tarp humoro ir geros, nuotaikingos muzikos.

 

Muzikine kauke_2_4dimensija (12)_1600x1067

 

„Muzikinės kaukės” iššūkį priėmė ir dainininkas Vilius Tarasovas.  Premjerinėje laidoje jam teks įkūnyti klaipėdietį Simoną Donskovą. „Kai sužinojau, jog reikės tapti Simonu Donskovu, labai apsidžiaugiau. Su dainininku mes puikiai pažįstami. Jis turi puikų humoro jausmą. Dar grupės „Bavarija” laikais man kartu su Simonu Donskovu teko dalyvauti koncertiniuose turuose”.

 

Muzikinee kauke_1_4dimensija (2)_sumazinta_1385x1200

 

Paklausus, ar buvo sunku įsijausti į Simono Donskovo vaidmenį, Vilius su šypsena atsakė: „Balsą atkartoti sudėtinga nebuvo. Sunkiausiai sekėsi perprasti Simono Donskovo judesius. Ilgokai teko paplušėti. Pasiruošti padėjo ir mano žmona Violeta, kuri taip pat dalyvauja šiame projekte”.

 

Muzikinee kauke_1_4dimensija (23)_1600x1067

 

Vilius Tarasovas pripažįsta, jog dalyvauti dviese yra žymiai lengviau. „Labai gerai, kai tavo šeimoje yra aktorius, šokėjas ar muzikantas. Dalyvaujant tokiame projekte ar kituose muzikiniuose šou svarbi yra nuomonė iš šalies. Ir jei ta nuomonė yra pagrįsta ir profesionali, tuomet dar labiau tau padeda pasiruošti pasirodymui”.

   

Muzikiniame šou laikomasi tradicijos, jog pirmoje laidoje pati komisija įkūnija Lietuvos ir pasaulinio lygio dainininkus. Šeštadienį žiūrovai išvys, kaip aktoriai Asta Baukutė ir Mantas Stonkus tapo Violeta ir Viliumi Tarasovais.

 

„Išvydęs Astos Baukutės ir Manto Stonkaus pasirodymą, kurie įkūnijo mane ir Violetą, šiek tiek nusivyliau. Pasirodymas buvo perspaustas, su parodijos gaidele. O „Muzikinė kaukė” – ne parodijų šou. Mes, dalyviai, stengiamės įkūnyti, o ne parodijuoti. Bet tai suprantama, Asta ir Mantas – ne dainininkai, o aktoriai. Jei negali dainuoti, tuomet pasirodymą kompensuoji kitais sugebėjimais. Jų atveju – vaidyba, kurios šiek tiek buvo perdaug” , – įspūdžiais dalinosi Vilius Tarasovas.

 

Linksmai praleisti laiką su gera muzika prie BTV ekrano žiūrovai kviečiami jau šeštadienį 19.30 val.

 

Nuotraukos: FOTO – 4dimensija

http://4dimensija.wix.com/4dimensija