Pirmadienio rytą atlikėjas Vidas Bareikis savo bičiulius ir žiniasklaidos atstovus pakvietė į kino teatrą „Pasaka“, kuriame pristatė naujausią savo kūrinį ir vaizdo klipą „Mona Liza“. Pristatymo renginyje netrūko šmaikščių pajuokavimų, o labiausiai svečius nustebino vaizdo klipo „atidarymas“, metant tortą į Mona Lizos paveikslą.

 

Vidas Bareikis - Mona Liza (© Eitvydas Kinaitis) (04)

„Džiaugiuosi, kad šiandien čia susirinko visi tie, kurie sutiko nusifilmuoti vaizdo klipe. Tiesa, tai yra ir mano artimiausi žmonės. Trūksta Vaido Baumilos, su kuriuo esame draugai nuo 8 – os klasės, kuomet tritaškių konkurse nugalėjau jį ir ten susipažinome“, – juokaudamas renginį pradėjo Vidas.

 

Į vaizdo klipo pristatymą atvyko atlikėjo sužadėtinė Indrė Stonkuvienė, dainininkas Merūnas Vitulskis su žmona Erika, aktoriai Marius Repšys, Emilija Latėnaitė, Aistė Zabotkaitė, Ieva Stašelytė, Vainius Sodeika.

 

„Mona Liza“ – vaizdo klipas, primenantis absurdišką televizijos laidą, kurioje tarp vedėjo ir pašnekovų įvyksta konfliktas, į kurį įsitraukia ir publika. Jame daugybė veiksmo ir šypseną sukeliančių momentų. Vaizdo klipo režisieriumi tapo Jonas Trukanas.

 

Po pirmosios vaizdo klipo peržiūros su žinomais bičiuliais, atlikėjas pakvietė visus į lauką, kur „atidarė“ vaizdo klipą.

 

„Įvairiose premjerose ir atidarymuose kerpamas raudonas kaspinas. Šiandien nusprendžiau šią ceremoniją padaryti kitaip – netrukus mesiu tortą“, – teigė V. Bareikis.

 

Kviečiame įvertinti V. Bareikio vaizdo klipą „Mona Liza“:

 

 

Akimirkos iš pristatymo renginio (aut. E. Kinaitis):