„Giedriau, jeigu tu būtum matęs man nustebusį veidą, kai aš sužinojau, kad po praėjusio filmavimo tavęs neatleido iš pareigų ir, matau, tu pasitempęs, stengiesi daug geriau. Tada varyk dvigubai geriau!“ – sekmadienio vakarą vos prasidėjus LNK šou „Kaukės“ nesivaržys įkąsti laidos vedėjui komisijos narys Robertas Kalinkinas.

 

3 laida-14_400x600

Tuo metu jo kolega Paulius Mikolaitis – Paul de Miko per dantį patrauks patį dizainerį: „Aš tai, savo ruožtu, stebiuosi, kad tu grįžai!“

 

Kas atidžiai stebėjo praėjusio sekmadienio laidą, negalėjo nepastebėti, kad tarp laidos vedėjo Giedriaus Savicko ir komisijos nario Roberto Kalinkino prabėgo juoda katė. Įdomu, ar ši jų žodžių kova baigsis šioje laidoje, o gal viskas pakryps dar labiau netikėta linkme?

 

„Iš tikrųjų po praėjusios savaitės galva sprogsta! Vis sapnavau sapnus apie blizgančias Žuvis, apie Sietynus, apie tą Burokėlį su nutysusiais pirštais ir kažkurį šiandien mes tikrai nurengsim“, – džiaugsis atlikėjas Vidas Bareikis.

 

Trečiajame šou „Kaukės“ sezone netrūksta ne tik intrigų, bet ir meilės. Jau pirmoje laidoje scenoje pasirodžiusi Žuvis apsuko Monikai Liu galvą. Todėl ir sekmadienio vakarą šis personažas intriguos atlikėją: „Aš, žinokit, analizavau ne atlikimą. Aš apžiūrinėjau jo kūno linijas. Apžiūrėjau, kad viskas vietoje, labai neblogai ir jau man taip pradeda patikti. Aš galvoju koks turėtų būti fainas vyras po kauke“, – komplimentus Žuviai žers Eurovizijos žvaigždė.

 

Visus tiek prie televizijos ekranų, tiek studijoje suintrigavęs Burokėlis ir šį kartą neišsižadės savo vaidmens: „Aš užsirašiau pastabas: vedžioja už nosies, tyčiojasi, šaunuolis! Žinai, kaip būdavo labiausiai paslaptingos merginos ne tos, kurios atsiskleidžia ir sako – gerai, draugaukim, būkim kartu! Bet tos, kurios liepia tau, kažkaip parodo, kad tau reikia padirbėti, vedžioja už nosies. Tai va, Burokėlį kuo toliau, tuo labiau gerbiu už šitą vedžiojimą“, – kalbės Vidas Bareikis.

 

Visiems užvirs kraujas „Kaukių“ scenoje pasirodžius dar vienai kaukei – Kamanei. Monika Liu iš karto spės, kad čia slepiasi Vido Bareikio sužadėtinė Indrė Stonkuvienė. Pats atlikėjas, po šio kolegės spėjimo susipainios ir paims telefoną skambinti savo mylimajai. Ar jam pakels ragelį? O gal iš tiesų po Kamanės kauke slepiasi vieno iš komisijos narių mylimoji?

 

Paslaptys, intrigos ir meilės romanai – viskas ir dar daugiau jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., laidoje „Kaukės“ tik per LNK.