„Labai sunkūs, kupini išbandymų, darbo ir atsakomybės metai“, – vos pažvelgusi į planetų išsidėstymą ateinančius metus jau šį pirmadienio vakarą LNK laidoje „Nuo… Iki…“ trumpai nupasakos astrologė Palmira Kelertienė. Pagal Kinų astrologiją ateinantys 2014-ieji – medinio arklio metai. Todėl ateinančiais metais astrologė ragina pamiršti pramogas, malonumus, meilės paieškas ir susitelkti į darbą, nes tai – karjeros metai.

 

2014-aisiais, pasak astrologės, bus tiesiog būtina išmokti džiaugtis tuo, ką turime. Nenorėti daugiau pinigų nei turime, nereikalauti daugiau meilės iš partnerio, nei gauname. O tų, kurie šios taisyklės nesilaikys, laukia dideli išbandymai. Astrologė įvardins ir du sunkiausius ateinančių metų laikotarpius – Naujųjų metų naktis – pagal planetų išsidėstymą šėtono diena, ir balandžio mėnuo. Tačiau, pasak garsios astrologės, laikantis tam tikrų taisyklių galima bus apsisaugoti nuo gręsiančių negandų.

 

Laidoje Palmira atskleis ir ateinančių metų prognozes visiems dvylikai Zodiako ženklų bei patars, kaip rengtis Naujųjų naktį, bei kokius akmenis įsigyti, kad ateinančiais metais ne tik išvengtumėte nelaimių, tačiau pritrauktumėte sėkmę, pinigus ir meilę. Astrologė taip pat žvilgtels ir į pirmųjų šalies asmenų astrologinius horoskopus. Juolab, kad ateinančias metais gegužės mėnesį numatomi Lietuvos respublikos prezidento rikimai. Užmetusi akį į planetų išsidėstymą astrologė jau dabar pasakys, kam tikrai verta kandidatuoti į aukščiausią politinį postą šalyje, o kas gali net nesivarginti.

 

Astrologinės prognozės 2014-iesiems metams, jau šį pirmadienio vakarą, gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ 20.20 val. tik per LNK.