„Aš labai džiaugiuosi, kad mane vaikai vadina tėčiu, aš juos irgi pavadinu – sūnau, dukra… Kai kuriems televizijos žiūrovams gal atrodys absurdiška, juk nesu biologinis tėtis. Yra tikrasis tėtis, vaikai su juo dažnai susitinka, juo džiaugiasi, bendrauja, bet aš kiekvieną rytą keliuosi, juos vedu į darželį, vakare prausiu, jiems valau dantis, veduosi pramogauti, žaidžiu, jų kambarius tvarkau, lovas kloju, valgyti padarau“, – jau šį antradienio vakarą 20 val. populiarioje LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ atvirai prabils dainininkas, vyrų grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius.

 

Ventukas_nuo_iki

 

Prieš daugiau nei dešimtmetį išgarsėjęs liaudies ansamblis „Ventukai“ ir jų lyderis Juozas Butnorius miesto žmonėms kėlė juoką, o kaimo – susižavėjimą. Abejingų nebuvo, todėl „Ventukai“ ir Juozas išgarsėjo ne viename muzikiniame televizijos projekte. Tačiau pastaruosius penkerius metus 32-ejų dainininkas Juozas Butnorius, itin dažnai meiliai pavadinamas „ventuku Juozuku“ labiau garsėjo ne muzikiniais pasiekimais, o asmeninio gyvenimo dramomis, primenančiomis kino filmą. Prieš kelerius Juozas visus nustebino paaiškėjus, kad išsiskyrė su sužadėtine iki vestuvių likus vos trims savaitėms. Kiek vėliau vyras prisipažino atsikovojęs mylimosios širdį, o netrukus ir dar kartą pasipiršęs. Tačiau visų lauktos ventuko Juozo vestuvės taip ir neįvyko. Šiandien Juozas prisipažins iki ausų įsimylėjęs viename barų prieš koncertą sutiktą, keleriais metais jaunesnę dviejų vaikų mamą Gražiną.

 

Ventukas2_nuo_iki

 

„Mane sužavėjo jos išvaizda, elgesys, dėmesys, moteriškumas… Visada svajojau turėti tokią žmoną, tačiau svajonės išsipildė su kaupu, kartu su ja dovanų gavau ir du vaikučius“, – teigs dainininkas Juozas Butnorius.

 

Ventukas3_nuo_iki

 

Išskirtiniai kadrai iš poros sužadėtuvių ir pasakojimas ne tik apie pažintį, bet ir kliūtis, kurias teko įveikti, – jau šį antradienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ 20 val.