Jau šį sekmadienį LNK eteryje nugriaudės paskutinė antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ laida prieš projekto superfinalą. Joje paaiškės, kurie du dalyviai turės atsisveikinti su scena, ir kurie aštuoni likusieji susikaus dėl pergalės ir didžiojo prizo. Paskutinę minutę projekto muzikinio prodiuserio Deivydo Zvonkaus malonės sulaukusi Valerija Iljinaitė gavo ypač sudėtingą užduotį – įkūnyti vieną pirmųjų savo mokytojų, atlikėją Merūną Vitulskį.

 

MVK_0507-38_796x1200 (Small)

 

„Merūnas yra labai svarbus žmogus mano gyvenime. Kai man buvo šešiolika metų, atėjusi į „Lietuvos balsą“ aš pakliuvau pas jį į komandą, kaip ir norėjau. Jis labai geras, labai nuoširdus žmogus – jei ne jis, net nežinau, ar aš šiandien išvis dainuočiau. Tai jis mane paskatino sakydamas, kad turiu didelį talentą, ir kad privalau dainuoti“, – atviravo Valerija.

 

MVK_0507-39_1600x1067 (Small)

 

„Merūnas yra labai gražus vyras. Kartais pasvajoju, kad jis turėtų dvynį brolį“, – nusijuokė atlikėja. Tiesa, ji atskleidė, kad ruoštis šiam pasirodymui ypač sunku. – Stebint jo įrašus ir pasirodymus, mane užvaldo sentimentai, ir tada pamirštu žymėtis detales, o darbo čia reikia įdėti labai daug“.

 

MVK_0507-40_795x1200 (Small)

 

Visgi jos transformacija į Merūną pritrenkė visą komisiją ir laidos vedėjus. „Neįtikėtina. Valerija, jūs nuostabi, daina jau seniausiai baigėsi, o aš vis dar neatitraukiu nuo jūsų akių. Matau čia Merą“, – neslėpdama nuostabos žavėjosi Rūta Ščiogolevaitė.

 

MVK_0507-43_1470x1200 (Small)

 

„Pradžioje man neatrodė, kad tu esi viena iš lyderių. Maniau, kad tau laimėti šį projektą nėra vilčių. Tačiau po šio pasirodymo viskas verčiasi aukštyn kojomis – aš jau nebežinau, kas laimės. Žinau tik tiek, kad tavo galimybės išaugo šimtus kartų. Tu dar nespėjai išsižioti, o aš jau mačiau Merūną viskame“, – komplimentų negailėjo ir Stano.

 

„O geriausias dalykas šiame pasirodyme buvo ta Eifelio bokšto stovėsena. Tu esi vienas prie vieno Vitulskis“, – nusijuokė radistas Rolandas Mackevičius. Ar toks įsikūnijimas atneš Valerijai taip reikalingą pergalę? Iki pergalės liko vos vienas žingsnis – ar jaunoji atlikėja keliaus namo, ar į superfinalą? Neįtikėtini įsikūnijimai – antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ mažajame finale jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.