Pirmadienį per LNK startavo skandalingiausias šio sezono televizijos projektas – realybės šou „Šlovė ir turtai”. Prestižiniame sostinės mikrorajone apsigyvenę devyni laimingieji kovoja dėl 50 tūkst. pagrindinio prizo ir dėl neįkainojamo dalyko – šlovės. Per šį realybės šou dalyviai atskleis dainavimo, šokio, aktorinio meistriškumo ir daugybę kitų talentų.

 

Viena projekto dalyvė vos atvykusi į „Šlovės ir turtų” rezidenciją susilaukė žiniasklaidos dėmesio. Buvusi populiarios merginų grupės narė Marina Bui nusprendė: užteks slėptis nuo viešumos, reikia grįžti su trenksmu ir įrodyti, kad dainuoti ji gali ne tik kūno linijomis, bet ir balso stygomis.

 

„Grupės dalyvių buvau užgožta. Galbūt nedariau to, ko iš tikrųjų troškau – dainuoti. Tai, ką darėme su grupe, buvo daugiau pasirodymai, o ne tikras dainavimas”, – apie buvusią karjerą atviravo Marina.

 

Iš pradžių jau žinomą moterį išvydę konkurentai apie ją atsiliepė ne itin palankiai: „Aš irgi galėčiau prisipūsti lūpas ir tapti žvaigžde”, piktokai kalbėjo iš realybės šou „Radži ieško žmonos” puikiai pažįstama pedagogė Nijolė Malevič.

 

Tačiau Marina po truputį ėmė atsiskleisti visai netikėtomis spalvomis. Jos vokalinius sugebėjimus įvertino net dainavimo guru tituluojama Rosita Čivilytė. „Niekada nemaniau, kad tu galėtum dainuoti. Taip, mokytis dar reikia, bet tau ir su klausa, ir su balsu viskas gerai”, – Mariną gyrė Rosita.

 

Garsios dainininkės žodžiai Mariną pradžiugino. „Jaučiuosi nuostabiai. Tikiu tuo, kad turiu talentą. Belieka lavinti. Iš pradžių susitikimo su Rosita labai bijojau. Dabar jau viskas gerai. Darysiu viską, kad viešai galėčiau parodyti savo sugebėjimus”, – kalbėjo Marina.

 

Marinos vokalinius sugebėjimus galės įvertinti ir televizijos žiūrovai. Buvusios skandalistės dainavimo reveransai – jau šį antradienį, 21 val. per LNK laidoje „Šlovė ir turtai”.