Šią savaitę žiūrimiausios televizijos Lietuvoje TV3 eteryje įvyko Gruzijoje filmuoto realybės šou „Pilis“ premjera. TV3 žiūrovų teismui pristatyta 11 vaikinų ir 11 merginų, kurie kalnuotoje šalyje kaunasi dėl pagrindinio prizo – 50 tūkst. litų grynais. Gruziją jie pasiekė be porų, o ar į Lietuvą sugrįš ne plakančiomis širdimis?

 

Pasirodo, draugiškas bendravimas ir šypsenos buvo tik fasadas. Dar vaikinų nepamačiusios „Pilies“ dalyvės akimis jau laidė žiežirbas ir netgi susiskirsčiusios į kelias grupuotes… paskelbė vienos kitoms karą! Riebiausias kąsnis apkalbų kliuvo manekenei gražuolei keturiasdešimtmetei Danai Kuncevičiūtei.

 

„Negaliu jos pakęsti. Pajutau jai antipatiją dar oro uoste“,  – atvirai dėsto 34 metų kaunietė Ugnė Keturakytė.

 

Kol vaikinai džiaugėsi kalnų didybe, merginos rikiavo karinius veiksmus. „Šitą reikėtų išmesti kuo greičiau. Tegu važiuoja namo ir staiposi grožio konkursuose“, – girdisi kalbos iš priešininkių stovyklos, sudarytos iš sesučių lyderių Aušros Dobiliauskaitės ir Rasos. Dėmesį atkreipianti Danos išvaizda – putlios lūpos, iškili krūtinė bei tobula figūra, aštri nuomonė bei visažinės poza – priešiškumą garantuoja.

 

Merginos trynė rankas, kai Danai nesisekė įveikti pirmosios užduoties – pagauti avį ir nusikabinti nuo jos medalioną, o jų porininkai, naiviai žvelgdami į merginas, niekaip negalėjo net įtarti, kokios aistros jau verda tarp merginų. Nenuostabu, jog Danai su Renatu Bliuvu stovint iškritimo vakare – balsavimą „sudirigavo“ merginos – vienbalsiai nusprendė pašalinti Daną. Kas laimės – pavydas ar siekis išlikti?

 

„Pilies“ dalyviai dar nenutuokia, kad merginos juos jau nustūmė į antrą planą. Pasirodo, jie tėra įrankiai planui įgyvendinti…. Kokį planą sukurs atkeršyti savo priešininkėms vos per plauką išlikusi projekte Dana ? Kaip geraširdžius ir intrigoms dar nepasidavusius vaikinus merginos ims vilioti į savo būrius − paaiškės naujausioje „Pilies“ serijoje antradienį 19.20 val. tik per TV3!

 

Pirmosios dienos Gruzijoje užkulisiai televizijoje internete „TV3 Play“: http://www.tv3play.lt/play/292045/?autostart=true.

 

Realybės šou „Pilis“ – antradieniais 19.20 val. tik per TV3!