Ne viena Lietuvos scenos žvaigždutė laimės išvyksta ieškoti svetur, viena iš jų – Vitalijos Katunskytės dukra Monika, kuri jau dvejus metus gyvena ir dirba Londone.

 

vlcsnap-2015-07-31-11h31m14s42_1600x900

LNK laidoje „KK2 vasara“ mergina pasakos, kad buvo paėmusi 280 tūkst. litų paskolą butui Šiauliuose, tačiau atėjus krizei turtas nuvertėjo, pajamos sumažėjo, todėl teko parduoti butą bei važiuoti skolų atidirbinėti į Angliją.

 

„Įsivaizduokit, kad buto kaina buvo 280 tūkst., o parduoti vos už 140 tūkst.“, – laidoje kalbės M. Katunskytė.

 

Pradžioje ši našta Monikai buvo labai sunki. Mergina išrūko į Londoną ir stvėrėsi pačių sunkiausių darbų. Dirbo ir valytoja, ir fasuotoja, ir pardavėja.

 

„Sunkiai dirbau ir viešbutyje, ir kambarius valiau, ir grindis, ir kaip sakant, fabrike po 12 valandų. Iš tikrųjų daug kas sako, kad nuvažiavai ir darbų yra! Taip, darbų yra, bet jie labai sunkūs ir reikia sunkiai dirbti, jeigu nori atsistoti ant kojų, užsidirbti ar sutaupyti kažką”, – laidoje „KK2 vasara“ išgyvenimais dalinsis M. Katunskytė.

 

Tačiau po beveik dviejų metų vargų atlikėjai buvo pasiūlytas dainininkės darbas Lietuvių restorane.

 

„Atvažiavau tiesiog pavakarieniauti ir jie mane pamatė ir sako: „Klausykit, Katunskytės dukra“. Priėjo šeimininkas ir paklausė ar nenorėčiau pakoncertuoti. Tai buvo mano pirmas tramplinas į viršų. Nebereikėjo dirbti fabrikuose“, – kalbės dainininkė.

 

Dabar Monika Katunskytė tautiečių restorane net ik dainuoja, bet ir vadovauja visai vakaro programai bei yra visų pramoginių šou vedėja.

 

Anglijos lietuvių numylėtinė dabar uždirba tiek pinigų, kad gali lengvai atidavinėti skolas bankui, pragyventi Londone bei atsidėti juodai dienai. Mergina prasitarė, kad jos vakaro honoraras siekia net 200 svarų.

 

Visą išskirtinį interviu su Monika Katunskytė žiūrėkite šį sekmadienį 20.30 valandą per LNK laidoje „KK2 vasara“.