Sausio 1 dieną įvykusi naujos TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ premjera sulaukė didelio žiūrovų dėmesio ir puikių rezultatų. Laidos vedėja Vaida Skaisgirė antrojoje laidoje kvies pažiūrėti dvi neeilines istorijas.

 

TV3_Raudonas kilimas_foto Arnas Mažylis (2)

 

 

Aktorė ir dainininkė, buvusi „Olialia“ choro lyderė Neringa Nekrašiūtė papasakos dramatišką savo istoriją apie nelengvą šlovės naštą, kuri ją užgulė paauglystėje. Moteris bus atvira – jos gyvenimo būdas buvo tapęs pražūtingas ir jei ne lemtinga pažintis su dabartiniu sutuoktiniu, neaišku, kaip būtų susiklostęs jos gyvenimas.

 

TV3_Raudonas kilimas_foto Arnas Mažylis (3)

 

Antroji laidos istorija – ne ką mažiau intriguojanti ir jaudinanti. Jos herojus – žinomas atlikėjas Radži kartu su „Raudono kilimo“ komanda leisis į neeilinę kelionę – dainininkas lankysis Ukrainoje ir Rusijoje, kur pirmą kartą po senelio mirties aplankys jo kapą.

 

TV3_Raudonas kilimas_foto Arnas Mažylis2

 

Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame „Šekspyro“ viešbutyje vykusiame laidos filmavime stilistas Joringis Šatas laidos vedėjai V. Skaisgirei išrinko itin neįprastą ir nekasdienišką įvaizdį –  romantiško stiliaus, trumpą ir masyviais antpečiais dekoruotą rožinės spalvos suknelę. Apdaras, kurį sukūrė dizainerė Aurelija Beliakaitė, žaviai moteriai suteikė ypatingo žaismingumo.

 

„Su Vaida visa laiką labai smagu dirbti, nes ji tarsi baltas popieriaus lapas, kuriame gali kurti netikėčiausius ir įvairiausius įvaizdžius. Ji visada linkusi eksperimentuoti ir niekada nebijo išbandyti kažką naujo. O kai turi tobulą figūrą, tai viskas atrodo puikiai“, – sakė ne viename projekte V. Skaisgirę rengęs stilistas J. Šatas.

 

Stilistas pažymėjo, kad proginių ir vestuvinių suknelių dizainerės A. Beliakaitės kurti rūbai, yra vieni gražiausiu: „Šios dizainerės suknelės – vienos gražiausių šalyje. Mane kaip stilistą žavi tai, kad viename rūbe kūrėja sugeba sujungti paprastumą ir išskirtinį, akį traukiantį efektą“.

 

Profesionali naujos laidos „Raudonas kilimas“ komanda žada, kad kiekvieną sekmadienį TV3 žiūrovų lauks atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

 

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!