Visą vasario mėnesį vienas žiūrimiausių kanalų Lietuvoje, novatoriškas dešimtąjį jubiliejų švenčiantis TV6 savo žiūrovus stebina „freestyle“ motokrosininkų fokusais įspūdingiausiose pasaulio vietovėse vyksiančiose „Red Bull X-Fighters“ varžybose, kviečia keliauti „Po pasaulį su Anthony Bourdainu“ ir įsitikinti, kad „Džeimio Oliverio patiekalai per 15 minučių“ patys gardžiausi. Žiūrovų laukiamiausioje vasario programoje – taip pat ir UEFA čempionų lygos aštuntfinalio kovų tiesioginės transliacijos. Pirmoji kova – tarp ispanų klubo „Valencia“ ir prancūzų „Paris Saint-Germain“ – jau kitą antradienį, vasario 12-ąją, 21.30 val.

 

UEFA čempionų lygos aštuntfinalio kovų laukiantys prisiekę futbolo gerbėjai savo kalendoriuose raudonai pasižymėti turėtų ne tik vasario 12-ąją. Vasario 13-osios vakarą tuo pačiu laiku, 21.30 val., tiesioginiame TV6 eteryje – pasaulyje ko gero laukiamiausia kova: susitinka UEFA gigantai – ispanų „Real Madrid“ ir anglų „Manchester United“!

 

Futbolo mačai tęsis ir po savaitės: vasario 19-ąją 21.30 val. laukia Londono „Arsenal“ ir Miuncheno „Bayern“ susitikimo tiesioginė transliacija, o vasario 20-ąją tuo pačiu laiku tiesioginiame eteryje – italų „AC Milan“ ir ispanų „Barcelona“ dvikova.

 

UEFA čempionų lygos susitikimai tiesioginiame TV6 eteryje tęsis ir kovo mėnesį: prisiekusių futbolo aistruolių lauks Vokietijos „Borussia Dortmund“ – Ukrainos „FC Shakhtar Donetsk“ mūšis, italų „Juventus“ ir škotų „Celtic FC“ kova, vokiečių „FC Schalke 04“ ir turkų „Galatasaray A.S.“ susirėmimas bei Ispanijos „Malaga CF“ akistata su Portugalijos „FC Porto“.

 

UEFA čempionų lygos aštunfinalio kovų tiesioginės transliacijos – tik per TV6!