Žinomas magas Arvydas Gaičiūnas tapo itin populiarios televizijos laidos “The Brain” rusiškojo formato “Neįtikėti žmonės” dalyviu.

 

brain 1

 

Lietuvis šokiravo Rusijos pirmojo televizijos kanalo laidos žiūrovus ir greta jo sėdėjusį komisijos narį, kai užrištomis akimis vairavo automobilį Maskvos gatvėmis.

 

brain 2

 

Dvejus metus – būtent tiek laiko mokosi Londono taksistai, prieš pirmą kartą sėsdami už automobilio vairo.

 

brain 3

 

Bet mūsų dalyvis Arvydas Gaičiūnas iš Lietuvos, matyt, į Anglijos sostinės gatves gali išvažiuoti be jokio pasirengimo – bet kokį maršrutą jis gali įsiminti iš pirmo žvilgsnio.

 

brain 4

 

Taip “DiArchy” magijos teatro meistrą A.Gaičiūną pristatė Rusijos laidoje “Neįtikėtini žmonės”.

 

brain 5

 

2011 metais Vokietijoje debiutavusi laida “The Brain”, kur žmonės demonstruoja įvairius unikalius sugebėjimus, taip pat sulaukė milžiniško populiarumo JAV, Ispanijoje, Anglijoje, Kinijoje, Prancūzijoje, Italijoje, o dabar – Rusijoje.

 

brain 6

 

Į laidą “Neįtikėtini žmonės” po atrankos ir Rusijos vadybininkų kvietimu dalyvaus iš viso 48, kiekvienoje laidoje – aštuoni žmonės.

 

Penktoje, kurį buvo pristatyta sekmadienį, savo unikalius sugebėjimus demonstravo 47 metų “DiArchy” magas iš Druskininkų – A.Gaičiūnas.

 

Žmogumi navigatorium pavadintam Arvydui užteko keliasdešimt sekundžių įsidėmėt ekrane jam pirmą kartą parodytą maršrutą.

 

Juoda juosta dengė jo akis, o ant galvos Arvydas dar užsidėjo juodą, nepermatomą maišą.

 

Greta lietuvio į visureigį sėdo TV laidos “Neįtikėtini žmonės” komisijos narys – Rusijoje žinomas šokėjas, choreografas bei “Šokiai su žvaigždėmis” dalyvis Jevgenijus Papunaišvilis.

 

“Jis labai bijojo”, – prasitarė A.Gaičiūnas, kuris demonstruodamas neįtikėtinus sugebėjimus pusvalandį užrištomis akimis vairavo automobilį Rusijos sostinės gatvėmis, kur maršruto pabaigoje jį pasitiko sesuo Diana.

 

“Įdomu būtų pamatyt inspekcijos darbuotojo reakciją”, – bandė juokauti J.Papunaišvilis, kuris artėjant sankryžoms ar perėjoms įsikibdavo į automobilio rankeną.

 

“Aš šoke!” – išvydusį vairavimą negalėjo patikėti kita komisijos narė – pasaulio profesionalų bokso čempionė Natalija Ragozina, pravarde Kuvalda.

 

“Aš netikiu. Mašina – jūsų? Kokios lemputės ten mirkčiojo?” – suabejojo kitas komisijos narys – mokslininkas, psichologijos departamento, socialinių mokslų fakulteto dekano pavaduotojas, profesorius Vasilijus Kliučiarovas.

 

“Mašina – ne mano. Žinojau, kad bus skeptiškų, todėl raginau viską apžiūrėti”, – tikino magas.

 

“Aš patikrinau maišą, juostelę, vaizdo kameras. Viena, dvi ir už nugaros – operatorius. Daugiau – nieko. Patikrinau galvą, plaukus. Iki dabar negaliu patikėti – kaip?! Kas ten buvo?!” – žavėjosi J.Papunaišvilis.

 

Ar važiuodamas kartu su Arvydu jis buvo saugus?

 

“98 procentais tuo buvau įsitikinęs, tačiau du procentai visada lieka…”, – Rusijos pirmojo kanalo laidoje prisipažino A.Gaičiūnas.

 

Tokį triuką Arvydas yra jau atlikęs Lietuvoje.

 

2003 metais “DiArchy” magai prikaustė daugelio Lietuvos žmonių dėmesį vienu iš pirmųjų savo projektų, kai Vilniaus ir Palangos miestų gyventojai turėjo galimybę gyvai stebėti Arvydą, vairuojantį automobilį miesto gatvėmis ne tik užrištomis akimis, bet ir su maišu ant galvos!

 

Tuomet A.Gaičiūnas aklai nuvažiavo daugiau negu 10 kilometrų!”

 

“DiArchy” magai užrištomis akimis taip pat perėjo ir Palangos tilto turėklus!

 

Vaizdo nuoroda su Arvydo pasirodymo ištrauka

 

 

Pilna laida ir visas Arvydo pasirodymas (nuo 33 min, 16 sek.)