Birželio 1-ąją TV3 televizija tiesiogiai iš Vilniaus „Siemens“ arenos transliuos apdovanojimus „Vaikų balsas 2017”. Tądien paaiškės, kokie atlikėjai ir visuomenėje žinomi žmonės tapo vaikų mėgstamiausiais. Jau netrukus visi norintys galės atiduoti savo balsą už mylimiausius žmones, dainas, filmus, knygas net keturiolikoje kategorijų.

 

2011 Vaikų balso vedėjai vaikai

 

„Džiaugiamės galėdami sugrįžti prie kultinio „Vaikų balso“ kūrimo. Apdovanojimai sugrįžta atsinaujinę ir apsivilkę šiandienei jaunajai kartai priimtiną rūbą. Rengiame labai spalvingą šou, kuriame Lietuvos scenos žvaigždės pasirodys kaip vaikų mylimi kino ir televizijos herojų personažai“, – atskleidžia kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Netrukus portale tv3.lt bus paskelbtas balsavimas. Nuo balandžio 24 d. visi kviečiami siūlyti savo favoritus apdovanojimų nominacijoms. Apžvelgus kiekvienos nominacijos balsavimo rezultatus, kiekvienoje kategorijoje bus išrinkti trys žmonės arba objektai, surinkę daugiausiai vaikų balsų. Antrojo balsavimo etapo metu paaiškės nugalėtojai, kurie ir bus apdovanoti ceremonijos metu.

 

Apdovanojimų ceremonija paskelbs pradžią naujam vaikų ir jaunimo festivaliui ZETFEST, kuris vyks OZO aikštėje visą šventinį savaitgalį. Festivalio iniciatyvos ir veiklos bus skirtos visai šeimai. Lankytojai bus kviečiami į pramogų, technologijų, meno ir edukacijos erdves.

 

„Matėme poreikį kokybiškam ir šiuolaikiškam festivaliui, kuris būtų skirtas vaikų ir paauglių poreikiams. Idėją plėtojome keletą metų. Džiaugiamės, kad prisijungus prekybos ir pramogų centro OZAS komandai, su kuria kartu esame įgyvendinę ne vieną sėkmingą projektą, ši idėja tampa tikrove“, – sako festivalio prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Iškilmingą apdovanojimų ceremoniją „Vaikų balsas 2017“ TV3 tiesiogiai transliuos birželio 1 dieną. Pirmuosius bilietus pigiau galima įsigyti – www.tiketa.lt.