Jau šį sekmadienį 19:30 val. LNK žiūrovai turės galimybę stebėti profesionaliausio muzikinio projekto „Lietuvos balas“ Finalines kovas, kurias tiesiogiai transliuos iš moderniausios studijos Baltijos šalyse – Vilniaus kino klasterio. Sekmadienį žiūrovų tiek ausys, tiek akys bus pamalonintos, nes pasirodys net 12 talentingų dalyvių, o tarp kurių ir džiazo meistrė iš Olandijos Rugilė Daujotaitė. Be to, ši atlikėja ruošiasi nustebinti Lietuvos žiūrovus! „Priimsiu reporterės Agnės Juškėnaitės iššūkį ir sekmadienį repuosiu visai Lietuvai. Apskritai, tai darysiu pirmą kartą gyvenime“, – šypsosi pašnekovė.

 

rugile_1_795x1200

 

„Lietuvos balso“ mokytojų profesionale vadinama mergina panoro mesti sau iššūkį, dėl to pasirinko tokį kūrinį: „Mano mokytojas Donatas Montvydas visuomet skatina mus išeiti iš savo komforto zonos ir tobulėti.“

 

Tačiau net ir repuodama Rugilė ketina skleisti meilę ir šviesą Lietuvos žmonėms: „Kas vyksta pasauly, mama? Kur yra meilė? Ar visi prisimename, kad meilę kiekvienas nešiojamės viduje? Kad besąlygiška meilė nepriklauso nuo situacijos? Ar ja dalinamės, kai kitam to reikia, ar nusisukame? Apie tai yra mano daina“, – sako džiazo virtuozė.

 

rugile_2_795x1200

 

Be to, iki šiol „Lietuvos balse“ pasirodžiusi atlikėja žiūrovus stebindavo ne tik balsu, bet ir apgalvotais įvaizdžiais – žemę šluojančios suknelės, preciziškas makiažas ir šiuolaikiškos plaukų šukuosenos. „Įvaizdis man yra įrankis skleisti savo žinutę. Tai yra galingas įrankis. O ateinančio sekmadienio įvaizdis bus staigmena net man pačiai! Galiu pasakyti tik tiek, kad atskleisiu savo asmenybės puses, kurių Lietuvos žiūrovai dar nematė“, – intriguoja „Lietuvos balso“ dalyvė.

 

Norite išvysti gyvai Rugilės pasirodymą? Skubėkite įsigyti bilietus, nes liko vos keli bilietai už specialią kainą. Bilietus įsigyti skubėkite čia: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/search:lietuvos%20balsas/