Profesionali aktorė ir teatro mokytoja Ilona Kvietkutė pasakoja, jog atlikti tokį didelį vaidmenį LNK seriale „Monikai reikia meilės“ tikrai nesitikėjo.

 

2019-04-02 15-07-30.82

 

„Kai gavau pasiūlymą filmuotis šiame seriale, nesupratau, koks didelis bus vaidmuo. Galvojau, nusifilmuosiu keliose serijose, ir viskas. Įsivaizduokit mano nustebimą, kai atsisėdau pažiūrėti pirmos serijos ir išvydau vinjetę!“ – su nuostaba veide šypsosi aktorė.

 

2019-04-02 15-11-34.883_1

 

Zinos personažą įkūnijanti Ilona džiūgauja, jog įdomus ne tik pats vaidmuo, bet ir darbas su kolega – Džiugu Siaurusaičiu, kuris seriale įkūnija jos vyrą Lionią. Tačiau ji neslepia, jog tokio būdo vyras kaip Lionia realiame gyvenime neatkeiptų jos dėmesio.

 

„Labai apsidžiaugiau sužinojusi, kad teks dirbti su Džiugu. Mes jau antrą kartą su juo dirbame, jaučiu profesinį malonumą vaidindama su tokio kalibro aktoriumi. Turiu ko pasimokyti ir kur pasistiebti. Manau, Lionia ir Zina labai tinka vienas kitam. Bet ar aš tokiu vyru žavėčiausi? Labai abejoju…“.

 

2019-04-02 15-12-50.292

 

Ilona neslepia gerų emocijų kalbėdama apie „Urbs TV“ komandą ir darbą aikštelėje. „Atmosfera filmavimo aikštelėje nuostabi. Man patinka per darbą pažinti žmones. Visi profesionalai, visi susigroję, bet džiaugiuosi, kad ir pasijuokiam, ir kartais vieni kitus per dantį patraukiam. Kai nėra įtampos, didesnis malonumas dirbti. Tačiau sunkiausias dalykas filmuojantis yra nesusijuokti, ypač vaidinant su Džiugu. Esu ne kartą nutraukusi sceną ir pradėjusi juoktis, nes tiesiog neįmanoma išsilaikyti!“ – šypteli aktorė.

 

2019-04-02 15-22-06.418

 

Kiekvienas aktorius, gavęs personažą, bando viską perleisti per save, įsijausti ir galbūt net rasti kokių nors panašumų. Nors Ilona įsitikinusi, kad Zinos personažas ir ji pati turi mažai ką bendro, tačiau pripažįsta, jog kartais, susiklosčius situacijai, pasielgia būtent, kaip ji.

 

2019-04-02 15-26-06.949

 

„Zinos personažas man labai įdomus, visada džiaugiuosi, kai į jį galiu sutalpinti ir tragediją, ir komediją. Ir galiu sakyti, kad ne, aš visiškai neturiu jokių panašumų su Zina, bet, manau, kartais pasielgiu ar sureaguoju kaip ji. Ne veltui į kuriamą personažą įdedi dalį savęs.“

 

2019-04-02 15-26-48.934

 

Su vyru Eugenijumi Ilona augina dvi dukras, 8 metų Saulę ir 5 metų Ugnę. Paklausta, kokia yra žmona ir mama, paatvirauja, jog būna visko.

 

Zina5

 

„Priklauso nuo situacijų: būnu ir griežta, ir pikta, ir ugninga, ir rami, ir t. t. Bet skandalų, kaip Zinai, tikrai niekada neteko kelti.“

 

Į neseniai suliepsnojusį romaną seriale tarp Zinos ir santechniko sureagavo ir jos vyras. „Vyras, pasižiūrėjęs meilės scenas su santechniku, pareiškė, kad, kai užsikimš kriauklė, nedrįsčiau kviest santechniko, jis pats sugebės „pasukt“, o ne daužyt“, – juokiasi aktorė.

 

Komiškas serialas „Monikai reikia meilės“ su Ilona Kvietkute – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.30 val. per LNK.