Kovo 9 dieną, pirmadienį, TV3 televizijos žiūrovų laukia intriguojanti premjera – eteryje pasirodys dramatiškas ir nenuspėjamas 12 dalių televizijos filmas „Puolusių angelų miestas“.

 

TV3_PAM_Premjera_2

Prie naujojo TV filmo dirba išskirtinai didelės pajėgos, o filmavimams pasitelkta moderniausia kino bei televizijos technika. Dėl jos „Puolusių angelų miestas“ iš kitų televizinių projektų išsiskirs itin aukšta vaizdo ir garso kokybe. Daug dėmesio čia skiriama viskam – nuo garso takelio iki aktorių.

 

„Puolusių angelų miesto“ anonse TV3 žiūrovai atpažįsta žinomus veidus, kurių jau spėjo pasiilgti ar net nesitikėjo juos išvysti ne teatro scenoje, o televizijos eteryje. Filme vaidina Monika Vaičiulytė, Agnė Šataitė, Aistė Lasytė, Natalija Janičkina, Alvydas Šlepikas, Šarūnas Banevičius ir kiti.

 

Žiūrovai „Puolusių angelų mieste“ išvys ne tik savo pamėgtus teatro, kino bei televizijos aktorius. Laukia ne vienas įdomus debiutas. Jau atskleidžiama, kad čia pasirodys jaunosios kartos aktorė Rita Žliobaitė, neseniai sukūrusi vieną pagrindinių vaidmenų lietuviškame kino filme „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“.

 

Daili mergina pripažįsta, jog kol kas vaidybos nedrįstų vadinti savo darbu, nes šiuo keliu ji žengia vos pirmuosius žingsnius. Tačiau daugelis galėtų patvirtinti – šie žingsniai verti komplimentų. Šalia profesionalių ir patyrusių aktorių ji atrodo drąsi ir užtikrinta.

 

„Kadangi vaidybą laikau savo mėgstama veikla, tai ir streso didelio nėra. Aikštelėje aš jaučiuosi rami ir atsipalaidavusi“, – sako psichologiją studijuojanti mergina.

 

Naujame televizijos filme „Puolusių angelų miestas“ Rita vaidina maištingą, emocionalią, savo vidinį pasaulį uoliai slepiančią merginą Ingą. Ši praranda savo mylimą tėtį, ir galvoje pradeda įkyriai kirbėti mintis, kad dėl tėvo žūties kalta jos pamotė.

 

R. Žliobaitė pasakoja, jog pati nebuvo labai sudėtingo charakterio paauglė, tad įsijausti į Ingos personažą jai labai įdomu: „Vaidindama „Puolusių angelų mieste“ aš tiek daug išmokstu! Jaučiu, kad plečiu savo aktorystės ribas. Kiekvienas filmavimas padeda vis laisviau jaustis, vis greičiau suprasti, ko iš manęs nori režisierius.“

 

Naujas televizijos filmas, kuriamas prodiuserių kompanijos „Videometra“, žiūrovams papasakos skirtingiems sostinės sluoksniams priklausančių žmonių gyvenimo istorijas. Įprasta manyti, jog valdžios ir pinigų godulys dažniausiai kankina vyrus. Šiame filme žemai pulti teks ir vyrams, ir moterims. Juk už didžio vyro stovi didi moteris. O kokia dama stovi už gobšuolio? Atsakymas – dar godesnė už jį.

 

Nuožmiose kovose dėl šlovės, pinigų ir garbės premjeros herojai vyrai ir moterys panaudos galingiausius savo ginklus. „Puolusių angelų miestas“ – jau nuo kovo 9 dienos per TV3.

 

„Puolusių angelų miestas“ – nuo kovo 9 dienos per TV3!