Lietuvos Respublikos Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius ėmėsi atsakomųjų veiksmų prieš parlamentarę, konservatorę Agnę Bilotaitę, premjeras pastarąją padavė į teismą už garbės ir orumo įžeidimą.

 

kk2_vedejai

Seimo narė laidoje šį pirmadienio vakarą 19.30 val. per LNK laidą KK2 sakys, kad premjero atsiprašyti tikrai neketina: Galvoju, kad aš nieko blogo nepadariau, tiesiog pasakiau, ką manau, ir ką visi mato, kas vyksta šiandien Lietuvoje, kad šita Vyriausybė yra korumpuota ir premjeras dėl to labai įsižeidė ir nusprendė privataus kaltinimo tvarka kreiptis į teismą dėl savo garbės ir orumo įžeidimo”.

 

„Aš negaliu atsiprašyti už savo nuomonę ir manau, kol nesulauksime informacijos už kiek toks akcijos buvo įsigytos, tikrai aš negaliu pakeisti savo nuomonės“, – 19 val. 30 min. LNK laidoje kalbės Seimo narė.

 

Socialdemokratas Bronius Bradauskas net sako, kad eiti į teismą su moterimis – pavojinga: „Jeigu kur truputį ir prasikaltai – geriau pripažink ir niekas neturės pretenzijų, todėl su moterimi pavojinga į teismus eiti“.

 

Tokiu premjero žingsniu stebisi ir Andrius Kubilius: „Džiugiai nustebino toks žingsnis, nes mes iki šios įvairiais būdais – ir raštu, ir žodžiu prašėm iš premjero pristatyti duomenis apie jo žento verslą apie vadinamą „Ministerium“ įmonę, kiek ten kainavo akcijos, kurias žentas buvo įsigijęs, kiek gavo dividendų, bet premjeras atsisakydavo tuos duomenis pateikti“.

 

Ir nors A. Butkevičius gyvena prabangioje rezidencijoje Turniškėse, bet buvęs Vyriausybės vadovas A. Kubilius mano, kad dabartinis premjeras susikuria labai daug problemų: „Norisi palinkėti ir sveikatos, ir ramesnio gyvenimo, bet man atrodo, kad premjeras sau sukuria labai daug problemų. Nesugebėdamas tvarkytis su savo kasdiene atsakomybe, su savo Vyriausybe, ir susikūrus tokiai gausai skandalų, gyvenimas bet kokioje rezidencijoje pasidaro nelabai ramus“.

 

Kitas konservatorius Kęstutis Masiulis sako, kad pastarųjų kelių savaičių skandalai taip sujaukė premjero darbotvarkę, kad pastarasis net neišvyko į Indiją su žmona: „Gal net žmoną supykdė tokie dalykai. Kelionė nusimatė graži, o gavosi niekas“.

 

Daugiau Seimo narių komentarų apie pastarųjų dienų skandalus Vyriausybėje žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.