Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida ,,Žvaigždžių dešimtukas“ džiugins žiūrovus naujienomis iš pramogų pasaulio ir išrikiuos dešimt birželio gražiausiųjų. 20.00 val. bus parodyti vaizdai iš garsiausių šių metų vestuvių bei išgirsim gražuolių, šią vasarą nuolat kerinčių svečius madinguose vakarėliuose, prisipažinimų.

 

TV3_ZD_Egle_Jonas_Valanciunai

Vos daugiau nei prieš savaitę Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje susituokė vienas perspektyviausių lietuvių krepšininkų Jonas Valančiūnas ir jo mylimoji Eglė Ačaitė. Valančiūniene tapusi Eglė TV3 „Žvaigždžių dešimtukui“ atsakė į keletą itin svarbių klausimų ir nepasimetė net paklausta, ar jaunavedžiai greitai taps tėvais.

 

Kodėl pernai metrikacijos biure civilinę santuoką įregistravusi pora panoro ir tuoktuvių ceremonijos bažnyčioje bei puotos, dalyvaujant tėvams ir draugams? „Mums buvo labai svarbu susituokti Dievo akivaizdoje, bažnyčioje. Netgi, sakyčiau, svarbiausia“, – šįvakar prisipažins Eglė.

„Žvaigždžių dešimtukas“ apžvelgs ir birželio mėnesio gražuoles, kurios dažniausiai šmėžavo žiniasklaidoje ir madinguose sostinės vakarėliuose. Inga Stumbrienė, Asta Valentaitė, Ingrida Kazlauskaitė, Vita Jakutienė, Eglė Jakštytė, Viktorija Sutkutė, Greta Lebedeva, Indrė Burlinskaitė, Monika Šalčiūtė – šios ir kitos gražuolės nenustoja stebinti ir žavėti gerbėjų savo kūnais, apranga ir seksualumu. Kur slypi jų grožio paslaptys?

 

„Ozono terapija“ – štai kas man padeda visuomet atrodyti puikiai. Man nereikia jokių botoksų nei kitokių intervencijų į veidą ar kitur, esu natūralaus grožio šalininkė“, – prisipažins I. Kazlauskaitė.

„Mes nevaidinam, kad esam visiškai natūralios, nematau nieko bloga, kad kartais apsilankau pas plastikos chirurgus, bet nelaikau savęs dirbtinio grožio auka“, – atvirauja „Naujų pupyčių“ narė V. Jakutienė.

 

„Jokios grožio procedūros nepadės, jei moteris gyvens palaidą gyvenimą, vartos alkoholį, rūkys. Juk  sveika, graži oda yra grožio pagrindas, o jei kenksi sau, nuodysies, tai atitinkamai ir atrodysi“, – sveiko gyvenimo būdo svarbą grožiui  pabrėš S. Steikūnaitė.

 

„Mano grožio paslaptis – geras vyras, sveiki vaikai, darnūs santykiai su tėvais, švytinčios akys ir šypsena. Jei viso šito nėra – nepadės jokios grožio procedūros“, – laimingo šeimyninio gyvenimo privalumus išduos I. Stumbrienė.

 

„Stengiuosi gerai  pailsėti, geriu daug vandens. Apie tai, kad sportuoju, net nematau prasmės kalbėti – juk tai yra savaime suprantama žmogui, kuris rūpinasi savo išvaizda ir gera savijauta“, – įsitikinusi A. Valentaitė.

 

Visos žvaigždžių grožio paslaptys, patarimai, kaip tapti tikra gražuole, ir kadrai iš prabangiausių metų vestuvių – jau šį, antradienio, vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“.

 

„Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ – antradieniais 20.00 val. tik per TV3!