Kur bepažvelgsi visa aplinka ir visata yra nuolatinėje judesio būsenoje. Viskas keičiasi, evoliucionuoja, tobulėja, nesustoja, visaip kaip ir mes patys. Neatsitiktinai šokių aikštelėje geriausiai skamba tie akordai ir ritmai, kurie išjudina, sujungia mus su pasauliu leisdami patirti ypatingą begalybės jausmą. Įkvėptas šios universalios gyvenimo filosofijos ir itin energingą muziką propaguojantis drum and bass atlikėjas Tom Bones lietuviškam žodžiui „judesy“ suteikė tarptautinio prieskonio, taip anglakalbiams palengvinant jo tarimą ir pavadino savo debiutinį albumą „Youdesy“.

 

Tom Bones

Tom Bones visą savo 14 kūrinių albumą pradėjo leisti 2020 rugsėjį, taip palaikant šią judesio būseną. Kas mėnesį atlikėjo muzikos platformų tokių kaip „YouTube“, „Spotify“ paskyrose atsirasdavo vis po kūrinį kol 2021 metų spalį visas rinkinys tapo prieinamas muzikos platformose. Muzikaliai šiame albume neatsitiktinai dominuoja žemų dažnių motyvas – būtent jis leidžia pramušti visus klausytojų šarvus ir užtvirtinti, jog tiek muzika tiek jos skleidžiama žinutė pasieks visų klausytojų širdis.

„Youdesy“ nestinga įkvėpimo iš 90-ųjų reivo scenos, čia galima rasti ir „Karališkos Erdvės“ ar „Despotin Fam“ „semplų“, taip pat Olandiško Hardcore scenos legendų įtakos. Visos šios temos skoningai surikiuotos į išskirtinį lietuviško, tačiau tuo pačiu ir tarptautinio drum and bass rinkinį, kuriame netrūksta ir kolaboracijų – galima išgirsti ir kelis vietinius Lietuvos talentus kaip Justiną Stanislovaitį dainuojantį ir grojantį gitara kūrinyje „The Messenger“, Freestyle MC Battle 2021 čempioną Pijų Opera ar gitaristą Ruduks. Prie albumo labiau „liquid“ drum and bass skambesių prisidėjo ir svečiai iš JK – prodiuseris ir pianistas Kane bei vokalistė Gemma Rose.

 

Prie prodiuserinio ir techninio skambesio gludinant albumą reiškmingai prisidėjo įtakingoje JK įrašų leidykloje „Hospital Records“ savo kūrybą leidžiantis Neve, taip pat dueto „Mutated Forms“ narys AJ Mutated, Lietuvos scenoje puikiai žinomas Papuga bei Mark Dano, dueto „Mean Teeth“ narys.

 

„Youdesy“ tai lietuviško, tačiau kartu ir tarptautinio drum and bass albumas, atskleidžiantis veržlumą, skirtingas idėjas, nesenstančias gyvenimo tiesas ir visa tai perteikta laikantis nerašytų jungle ir drum and bass pamatinių idėjų ir skambesių. Albumas jau prieinamas visose muzikos platformose.

 

Spotify:

 

https://open.spotify.com/playlist/2VNSLNMJByBV0kmaOkC4Mi?si=f087c57a7d0e4db3


Youtube:

 

https://youtube.com/playlist?list=PLp4Bw9S7Zph-7q0fqvbilhKLSTxQR4wF0