Actekų genties indėnų klestėjimo amžius buvo XIV – XVI amžius dabartinėje  Meksikos teritorijoje. Jų kultūra nemažą įtaką darė senesnių indėnų genčių tradicijos. Centrinės Amerikos indėnai buvo gerai išstudijavę dangaus žemėlapį. Kiekvieną Zodiako ženklą jie pavadino kokiu nors gyvūno vardu. Actekų horoskopas leidžia išsiaiškinti, koks jūsų gyvūno totemas pagal gimimo mėnesį ir dieną.

 

actekai

 • Ūdra (sausio 20 d. – vasario 18 d.). Ekscentriški, mėgstantys iš kitų išsiskirti žmonės. Tai ypatingos asmenybės, kuriuos ne visi supranta. Jeigu bus kūrybingi, gali pasiekti didelės sėkmės. Turi lakią vaizduotę ir aukštą intelektą – tai jų pranašumas prieš kitus.
 
 • Vilkas (vasario 19 d. – kovo 20 d.). Labai emocingi ir linkę į priklausomybę. Labai  vertina meilę ir moka mylėti iš tikrųjų. Tačiau, kita vertus, labai vertina ir savo nepriklausomybę. Tai aistringų, dosnių ir prieraišių žmonių ženklas. Tačiau kartais jie gali tapti per daug įkyrūs ir kerštingi.
 
 • Sakalas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.). Nuostabūs mylimieji, gebantys išsaugoti aistrą santykiuose daugelį metų. Tačiau daugelį erzina šio žmogaus šiurkštumas, nekantrumas, kitokių žmonių netoleravimas.
 
 • Bebras (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.). Šio ženklo atstovai ištikimi, visada linkę padėti kitiems. Jais visada galima pasitikėti. Jie linkę į priklausomybes: ką nors pamėgę, nebegali liautis to daryti. Gyvenimo pabaigoje neretai gailisi, kad neišdrįso palikti komforto zonos. Jie linkę gyventi „autopilotu“.
 
 • Elnias (gegužės 21 d. – birželio 20 d.). Šio ženklo atstovai kitus įkvepia savo sąmoju ir gyvybingumu. Jie visada laukiami šventėse ir vakarėliuose, nes moka „uždegti“ publiką. Jie žino, kaip prieiti prie kiekvieno. Gali rasti bendrą kalbą su bet kuo. Tačiau užaugęs neturtingoje šeimoje toks žmogus gali būti kaprizingas, tingus ir dviveidis.
 
 • Genys (birželio 21 d. – liepos 21d.). Tai labai išsilavinę ir paslaptingi asmenys. Jie visada pasiruošę išklausyti, yra labai empatiški, visada palaikantys savo artimuosius. Jie visada bus šalia, kad reikės pagalbos ar patarimo. Jie kuklūs, išradingi ir gerai organizuoti. Paprastai tampa puikiais tėvais.
 
 • Lašiša (liepos 22 d. – rugpjūčio 21 d.). Jų gyvenimas – tai nuolatinis nuotykis. Po šiuo ženklu gimę asmenys turi labai daug energijos ir niekada nepraranda sveiko optimizmo. Su šiais žmonėmis dirbti vienas malonumas – jie protingi, išmintingi ir moka puikiai įsilieti į kolektyvą. Blogosios savybės: savanaudiškumas, vulgarumas ir netolerancija kitiems.
 
 • Lokys (rugpjūčio 22 d. – rugsėjo 21 d.). Pragmatiški ir metodiški. Puikūs verslo partneriai. Pasižymi logika ir protu. Gana drovūs ir kuklūs, tačiau labai dosnūs ir linkę rūpintis kitais. Gali tapti puikiais mokytojais ir vadovais. Bloga savybė: per didelis kritiškumas.
 
 • Varnas (rugsėjo 22 d. – spalio 22 d.). Tai idėjų ir nuomonių žmonės. Tampa puikiais politikais. Pasižymi aštriu protu. Idealistai ir labai diplomatiški. Labai entuziastingi, todėl po šiuo ženklu gimę nemažai verslininkų. Tačiau kadangi jie greitai viskuo susižavi, jiems gresia nukentėti nuo sukčių, todėl reikia būti atsargiems.
 
 • Gyvatė (spalio 23 d. – lapkričio 22 d.). Po šiuo ženklu gimę daugiausiai indėnų šamanų, dvasinių lyderių. Jie nori būti gerbiami, tačiau materialūs turtai nelabai domina. Tarp šio ženklo atstovų retai būna bankininkų. Iš šalies atrodo paslaptingi, panirę į savo mintis.
 
 • Pelėda (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.). Tai labai lankstūs žmonės, kuriems tinka beveik visos profesijos. Jautrūs, entuziastingos, linkusios išklausyti kitus. Patyrusios traumą gali tapti pernelyg prislėgti, nusiminę, agresyvūs.
 
 • Žąsis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.). Pastovūs, ambicingi, mėgsta išsikelti tikslus ir jų siekti. Jų siekia bet kokia kaina. Mėgsta su visais konkuruoti, net su draugais. Tampa puikiais verslininkais ir atletais. Linkę į obsesijas, priklausomybes.