Jau šį vakarą 19.30 val. pavasarį pasitinkančioje LNK laidoje „KK2 penktadienis“ – įkvepiančios stiprių moterų istorijos. Viena iš herojų – šokėjos Kristinos Navickaitės–Tinos mama, kurios gyvenimas pilnas pokyčių. Moteris paneigė mitą, kad vaikams užaugus ir išėjus iš namų gyvenimas sustoja.

 

image004

 

Nijolė Navickienė neslepia: kai Tina ir jos sesuo Agnė pradėjo savarankišką gyvenimą, jos kasdienybė buvo baisi. Atrodė, kad gyvenimas baigiasi. „Tuščio lizdo sindromas buvo siaubingas. Nežinojau, kuo užsiimti. Naktį virdavau cepelinus, o ryte jau stovėdavau prie Klaipėdoje gyvenusių dukterų durų“, – prisipažįsta Nijolė, kuri savo dėmesiu tiesiog kankino suaugusias dukteris, ir dar maldavo, kad jos kuo greičiau gimdytų anūkus.

 

image005

 

Vieną dieną Tina pusiau juokais mamai pasiūlė geriau pasirūpinti tais, kuriems iš tiesų reikia pagalbos – vaikais, augančiais vaikų namuose. Ši mintis Nijolei taip patiko, kad ji vos per keletą savaičių susitvarkė visus reikiamus dokumentus ir pasiėmė globoti 2 berniukus. Taip prasidėjo Nijolės atgimimas. Dabar energija spinduliuojančios moters namuose – net 11 globotinių.

 

image006

 

Pagausėjusi šeimyna Nijolei netikėtai padovanoji ir naują meilę. Ieškodama ūkvedžio, pagalbininko, ji surado vyrą, prie kurio vaikai tiesiog prilipo. Ilgainiui gimė jausmai ir Nijolė už jo ištekėjo. „Tai vyras, vertas visų pasaulio medalių“, – sako Nijolė, paklausta, kaip vyras jos nebijojo su šitokiu būriu vaikų.

 

Naujausias Nijolės pasikeitimas – minus 55 kilogramai. „Buvau ligonis, be vaistų nepaeidavau, netrukus būtų tekę gultis į lovą ir laukti mirties“, – gyvenimą su antsvoriu prisimena moteris, kurios dukra Tina ėmėsi pačių įvairiausių priemonių, kad jos mama atgautų jaunystės laikų formas. Dabar Nijolė atrodo stulbinamai, laksto lyg ant sparnų, o galvoje – nauji prasmingi visuomeniniai projektai.

 

Kas Nijolei padėjo sulieknėti? Kaip ji atstatė sudegusius namus ir kaip svetimų vaikų meilė jai sugrąžino gyvenimą? Apie visa tai – jau šį penktadienio vakarą 19.30 per LNK!