LNK žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ šį trečiadienio vakarą svečiuosis dainininkė, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Ne paslaptis, kad garsi moteris jau kurį laiką nevartoja alkoholio. „Jau virš metų nei lašo“, – pasakos Nijolė. Laidos vedėjai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius – „Radistai“ – šou „Geriausi mūsų vakarai“ metu domėsis, kaip dainininkė jaučiasi atsisakiusi alkoholio.

 

Dariaus Kučio nuotr.  (18)

Rodos, jog šiuo metu atlikėja ir laidų vedėja N. Pareigytė-Rukaitienė – tikrame karjeros pakilime. Garsi moteris dalyvauja populiariausiame BTV šou „Muzikinė kaukė“, tapo LNK laidos „Blogiausias Lietuvos vairuotojas“ komisijos nare, o ką jau kalbėti apie koncertinę grupės „69 danguje“ veiklą. LNK šou „Geriausi mūsų vakarai“ laidos vedėjai „Radistai“ džiaugsis Nijolės veikla ir klaus, kaip atlikėja jaučiasi jau metus nevartojanti nei lašo alkoholio. „Liūdna, bet užtat darbinga“, – juokaudama sakys N. Pareigytė-Rukaitienė.

 

Tiesa, atlikėja papasakos, kad alkoholio atsisakymas užkrečiamas – po viešo moters pasisakymo šia tema, žmonės Nijolei rašo kasdien su prašymais, klausimais ir pagyrimais priėmus tokį sprendimą. „Aš kiekvieną dieną atlieku misionieriaus misiją. Kiekvieną dieną kažkas parašo ne tik dėl savęs, bet ir dėl savo artimųjų – kaip mesti ir atsisakyti alkoholio. Kai kam esu netgi pavyzdys. Ir garsiai kalbu apie alkoholio problemą tik dėl to, kad gal būt padėsiu kažkam išlikti blaiviam ir išsaugoti savo gyvybę“, – laidoje „Geriausi mūsų vakarai“ šį trečiadienio vakarą pasakos dainininkė N. Pareigytė-Rukaitienė.

 

LNK žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ šiandien dalyvaus laidos „24 valandos“ žurnalistas Žilvinas Žitkus, dainininkas, grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys, grupės „4 Roses“ narės Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Giedrė Girnytė, BTV šou „Muzikinė kaukė“ dalyvė Karolina Juškaitė-Carol ir dainininkė, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Garsenybių komandas į pergalę ves eterio naujokai, komandų kapitonai – dėl filmavimo anksčiau laiko iš Kolumbijos grįžęs Vytautas ir itin seksuali Viktorija, kuri svajoja apie odontologės specialybę, o laisvalaikiu šoka „go-go“ šokius. Karščiausias žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ – jau šį trečiadienio vakarą 20:25 per LNK.

 

Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ akimirkos (Dariaus Kučio nuotr.)