Šį sekmadienio vakarą LNK žaidime „Aš matau tavo balsą“ Inga Valinskienė dar kartą įrodys, kad ilgametė patirtis scenoje visgi duoda savo: spėliojant, kuris pagal fonogramą dainuojantis atlikėjas tikrai moka dainuoti, o kuris tik apsimeta, ji  akimirksniu taps komandos lydere. Tačiau psichologinių spėliojimų kupinoje laidoje muzikiniai detektyvai ne tik bandys perprasti kitus, bet ir daug atviraus apie save. Pavyzdžiui, Inga prisipažins, kad nemėgsta pokerio ir socialinių tinklų.

 

20220213-108_800x533

Nespėjo su „Facebook karta“

 

Viename iš žaidimo „Aš matau tavo balsą“  etapų, kuris vadinasi „Nulaužtas telefonas“ tikrinamas pasirinkto  dalyvio telefonas ir bandoma atspėti, ar asmeninis turinys, kuriuo dalyvis pasidalino (pavyzdžiui, nuotraukos bei patiktukai socialiniuose tinkluose) yra tikri, ar surežisuoti. Laidos vedėjui Rokui Bernatoniui pasmalsavus, kiek iš tikrųjų scenos žmogus – pavyzdžiui, Inga Valinskienė –  gali surinkti patiktukų po savo įrašais, Inga Valinskienė prisipažins, kad jų ji tiesiog nerenka. „Nelabai naudojuosi socialiniais tinklais ir pati juose beveik netalpinu savo nuotraukų, dažniausiai jas patalpina kiti. Ko gero, esu kita karta, nesuspėjau su savo metais“, –  atviraus Inga, o komplimentų jai negailės Karolina Meschino. „Ingai nereikia jos fanų „Facebooke“ – kiek žmonių ją myli, Inga tiesiog pamato arenose“, –  pastebės Karolina.

 

Kas Ingą siutina?

 

Pradžioje drąsiai spėliojusi, kuris dalyvis yra geras dainininkas, o kuris blogas, jau netrukus Inga Valinskienė prisipažins, kad tai padaryti, visgi, tikrai sunku. „Šitas žaidimas taip susuka galvą, kad mane net siutina! Bet pasakiau sau: jeigu nepastebėsiu, kad viena ar kita mergina tikrai gali dainuoti, esu visiškai žiopla”, – emocijų neslėps scenos profesionalė. Karštose diskusijose ji taip pat prisipažins, kad tiki, jog pradėti dainuoti gali kiekvienas – tereikia daugiau ar mažiau darbo  siekiant išmokti valdyti balsą, kurį turi visi. „Na ir, žinoma, yra dalykų, kurių neišmoksi – jie yra arba duoti arba ne. Tai yra scenos pojūtis, išraiška, kūno kalba“, –  sako Inga.

 

Kaip  pagrindiniam laidos dalyviui – sporto žurnalistui Sauliui Ramoškai ir šešiems muzikiniams detektyvams: Ingai Valinskienei, Karolinai Meschino, Monikai Liu, Gintarei Gurevičiūtei, Mantui Žmuidzinavičiui – Wizard ir „TikToker‘iui Mantui Butkevičiui sekėsi atspėti, kuris dainininkas geras, o kuris blogas ir ar  laimėti pagrindinį laidos prizą – 10 000 Eur bus galima pamatyti jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.