Ne vienerius metus Lietuva muša rekordus skyrybų skaičiais. Priesaika „amžinai mylėsiu ir varge, ir džiaugsme” neišlaiko išbandymų. „Vyras norėjo mane uždaryti į auksinį narvelį, bet aš noriu užkariauti pasaulį”, – sako žinoma socialinių tinklų ekspertė Monika Sesickaitė-Rachinštein, papildžiusi besiskiriančių gretas.

 

LNK2024-01-04-09h56m52s940

Šį ketvirtadienio vakarą LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ „Instagramo“ guru vadinama moteris pasakos, kad skyrybos nėra lengvos ir trunka jau porą metų. Monika prieš aštuonerius metus ištekėjo už skandalingai dėl finansinių aferų pagarsėjusio verslininko Sergejaus Rachinšteino sūnaus Eriko. Ji tikina, kad niekuomet nemėgo turtuolių atžalų, mat jie, anot Monikos, dažnai būna arogantiški. Tačiau kai po mėnesio nuo draugystės pradžios ji pastojo, nebebuvo kur dingti. „Niekuomet nekreipiau dėmesio į jų giminės kriminalinį šleifą, nes mano vyras tame nedalyvavo, o vaikai juk neatsako už tėvų veiksmus“, – pasakoja Monika Sesickaitė-Rachinštein.

 

Monika sako, kad ištekėjusi galėjo mėgautis prabangiu gyvenimu: kelionėmis po visą pasaulį, vardiniais drabužiais, sportiniais automobiliais – to pavydėtų dažna moteris, bet Monikai tai netiko. Vyras jai būtų suteikęs ir galimybę nedirbti, tik auginti vaikus ir mėgautis aprūpintu gyvenimu. „Man svarbiausiai yra laisvė. Man buvo kančia idealios šeimos vaidyba, aš norėjau daugiau. Vyrui idealiausia būtų buvę, jei aš būčiau nedirbus, auginus vaikus, važiavus su juo į ofisą ar kasdien laukusi namie su vakariene. Be to, jis yra be proto pavydus. Aš net negalėdavau lankytis pas vyrus gydytojus, nes iškart kildavo pavydo scenos“, – ketvirtadienio vakarą, 20 val. LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ atviraus Monika.

 

Kitas laidas dalyvis, garsus šokėjas, tris kartus vedęs ir skyręsis Andrius Kandelis į studiją atvyko su savo, galima sakyti, galbūt būsimu posūniu, žinomu plaukų stilistu ir nuomonės formuotoju Ąžuolu Misiukevičiumi. Andrius kuria santykius su Ąžuolo mama Donalda ir paklaustas, ar jau galima laukti ketvirtų šokėjo vestuvių, sako, kad, jei šįkart vestų, tai iki grabo lentos.

 

Tuo tarpu Ąžuolas negaili liaupsių galbūt būsimam patėviui: „Andrius labai geras žmogus, visai kitoks, nei mano buvęs patėvis, kuris iki šiol neleidžia mano mamai būti laimingai.“ Šokėjo Kandelio mylimoji Donalda vis dar oficialiai neišsiskyrusi, mat jos buvęs sutuoktinis, Ąžuolo patėvis, nesutinka skirtis taikiai. Vasarą Andrius Kandelis su juo net įsivėlė į konfliktą Palangoje, kai teko ginti Donaldos garbę. „Aš paaiškinau žmogui, kad ne į tą daržą lenda. Neleisiu savo akivaizdoje žeminti moters“, – griežtai atkirto šokėjas, paklaustas, kodėl įvyko susidūrimas.

 

Dar vienas studijos svečias, dainininkas, muzikinių projektų dalyvis Marius Petrauskas papasakos savo dramatišką išgarsėjimo ir nuopuolio istoriją. „Visuomet mėgau dėmesį ir staiga išpopuliarėjęs susirgau žvaigždžių liga. Visi aplinkiniai man tapo nieku, jie buvo neverti manęs. Kadangi tapau žinomu, atsirado daug naujų draugų, visi ėmė kviesti į barus, klubus ir vakarėlius. Deja, tada mano gyvenime atsirado alkoholis. Gėriau tiek, kad atsidūriau gatvėje su benamiais, kartu su jais gėrėm net odekoloną“, – sako Marius, kurį dėl priklausomybės alkoholiui paliko mylimoji. Vieną dieną grįžęs namo, jis neberado nei širdies draugės, nei jos daiktų, tik penkių lapų laišką.

 

Anot Mariaus, atsidūręs šou verslo pasaulyje jis pamatė kiek ten netikrumo, konkurencijos ir mažai žmogiškumo. Jam antrina ir socialinių tinklų ekspertė Monika Sesickaitė-Rachinštein: „Niekur nemačiau tokių susireikšminusių „Instagramo“ žvaigždžių kaip Lietuvoje. Dubajuje dirbu su viena turtingiausių, viešbučių tinklą valdančių šeimų. Nė karto iš jų nejaučiau arogancijos, o Lietuvoje influenceriai drįsta drabstytis purvais.“

 

Su fraze „voveruškos, tik į priekį“ kaip viesulas į socialinių tinklų pasaulį įsiveržęs Ąžuolas Misiukevičius papasakojo apie slaptus influencerių vakarėlius. „Teko man tokiame sudalyvauti. Kiek ten netikrumo, net sunku žodžiais nupasakoti. Ateini, visi jie tave nužiūrinėja, vertina, apkalba. Realybė tokia, kad jei turi pinigų ir sekėjų, su tavimi visi norės draugauti, o jei neturi – apkalbės ir apdergs“, – ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ prabils Ąžuolas Misiukevičius.