Šveicarų psichiatras, vadinamas psichoterapijos tėvu, Carlas G. Jungas (1875 – 1961) naudojo asociacijų testus kaip veiksmingą melo detektorių, nes jiems reikia greitos reakcijos ir neleidžiama ilgai galvoti atsakymo (reikia sakyti tą, kas atrodo teisinga šią minutę, sekundę ar milisekundę). Pirmosios asociacijos yra tiksliausios, nes jas padiktuoja pati pasąmonė ir atskleidžia slaptą jūsų asmenybės pusę. Galbūt iš pirmo žvilgsnio tokie asociacijų testai atrodo nerimti, bet jų nereikėtų nuvertinti. Kita vertus, svarbu nepamiršti į atsakymus žiūrėti lanksčiai ir su humoru. Taigi, atsipalaiduokite, pasitikėkite savo pasąmone ir pati pasąmonė pašnibždės, kuris iš šių padarų yra jūsų toteminis gyvūnas. Galbūt bus lengviau, jei ant stalo pasidėsite 6 korteles su gyvūnų atvaizdais. Tiesiog daug negalvodami durkite vieną iš jų ir tai bus teisingas atsakymas. Beje, tai gera idėja vakarėlių žaidimams!

 

 

Gyvūnas, kuris labiausiai atkreipia jūsų dėmesį (pasakyti daug negalvojant):

 

????????????????????????????????????????

 

  • Katė. Šis pasirinkimas rodo nenorą kiekvieną kartą pradėti darbo savaitę. Kiekvienas pirmadienis jums – nuolatinė kančia! Greičiausiai kamuoja nuolatinis atostogų ilgesys ir noras, kad greičiau ateitų pertrauka arba net darbo pabaiga, nes tada pagaliau galėsite eiti namo ir ten patogiai įsitaisyti minkštakrėslyje ir skaityti gerą knygą arba žiūrėti mėgstamiausią televizijos serialą. Tikra katino svajonė, ar ne?

 

????????????????????????

 

  • Šuo. Greičiausiai jaučiate nuolatinę šeimos narių ir draugų paramą ir, turėdami tokią pagalbą, esate pasiruošę išspręsti beveik kiekvieną problemą, su kuria susidursite savo gyvenimo kelyje. Jūsų siela yra kovotojo siela yra tai geras dalykas. Tačiau pasistenkite neprarasti blaivaus mąstymo ir įvertinkite, ar tikrai viską sugebėsite padaryti pats vienas. Gali būti, kad jums prireiks kitų pagalbos, siekiant tikslų. Net jeigu atrodo kitaip, žmonės, kurie yra šalia, norėdami to paties, gali pakeisti savo planus. Tačiau jūs nuolat tai pamirštate, nes per daug stengiatės nė vieno nenuvilti. Jeigu šuo yra geriausias žmogaus draugas, tai ir jūs esate geriausias visų žmonių draugas!

 

babilonas

 

  • Liūtas. Jūsų niekas nesustabdys! Niekas jums neatsispirs! Visas pasaulis bus karaliui liūtui po kojomis! Jums dažnai žmonės sako komplimentus. Kartais dėl naujos šukuosenos, o kartais dėlto, ką padarėte dėl kitų. Svarbiausia nepamiršti, kad reikia rūpintis ne tik savo įvaizdžiu (šukuosena gali būti ir tokia pati), bet ir savo vidumi, kad neprarastumėte aukščiausių pozicijų. Kažkas jumyse yra, kas traukia kitus žmones ir tas kažkas sukelia ne tik pagarbą ir sužavėjimą, bet ir pavydą. Tačiau neskubėkite iš anksto teisti tų pavyduolių, nes ir jūs pats dėlto galite būti iš dalies kaltas: pripažinkite, kad kartais elgiatės arogantiškai. Pabandyti vertinti kitus žmones kaip lygiaverčius jums, o ne kaip dabar: kaip esančius ant žemesnės pakopos.

 

gyvunai

 

  • Arklys. Tikriausiai net šiuo metu yra kažkas, kas varžo jūsų laisvę. Galbūt vaikotės savo viršininką biure, šaukdamas, kad norėti atostogų! Jums reikėtų nurimti. Visiems reikia pertraukos. Tačiau nebūtina draskytis. Labai svarbu yra išlikti ramiems ir pademonstruoti ištvermę ir našumą (produktyvumą), kuriuo pasižymi ir jūsų toteminis gyvūnas!

 

totemai

 

  • Gulbė. Jūs esate įsimylėję. Štai pagrindinė priežastis, kodėl viskas aplink atrodo taip nuostabu ir nepakartojama, neišskiriant net paniurusios kasininkės prekybos centre, kuri atrodo, kad ne tik nėra patenkinta savo gyvenimu, bet ir pyksta ant kiekvieno pirkėjo, laukiančio eilėje. Tai nuostabus periodas, pabandykite kuo ilgiau jame ir išlikti. Galbūt nepavyks tokiems išlikti keletą mėnesių be pertraukų, bet galbūt pavyks bent iki kitos algos!

 

Penguins

 

  • Pingvinas. Esate labai turtingos vaizduotės. Jūs turite unikalių gabumų kad ir iš nieko sukurti stebuklą. Jums patinka komandinis darbas ir tuo pasinaudojate, siekdami asmeninių tikslų. Šie žmonės žino, kur eina ir ko nori iš gyvenimo. Įdomu tai, kad jeigu jūsų toteminis gyvūnas yra pingvinai, tai jūs gana lengvai kaitaliojate fizines ir dvasines sritis ir tikriausiai turite įgimtą sąmoningo sapnavimo dovaną.