Prieš kurį laiką Lietuvos žiniasklaidą apskriejo žinia, kad dainininkė Roma Mačiulytė prieš savo valią buvo laikoma ir net kankinama viename Kauno bute. TV3 laidoje „Svogūnų Lietuva“ apsilankiusi dainininkė prisipažino, kad dėl visko kaltas alkoholis, kuris buvo tapęs jos kasdienybe. Skandalais išgarsėjusi R. Mačiulytė laidos studijoje šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val. duos viešą pažadą daugiau niekada nevartoti alkoholio.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Andrius_Ziurauskas

 

Žinoma moteris bus apdovanota auksinio svogūno statulėle, pavadinta „Feniksas iš pelenų“. Apdovanojimas R. Mačiulytei bus įteiktas už tai, kad ji stengiasi pakilti iš jos gyvenimą griaunančio alkoholizmo liūno.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Roma_Maciulyte

 

„Visada būna pirmas ir paskutinis kartas. Tai duok Dieve, kad čia man buvo paskutinis. Galbūt jei ne ta vadinama tragedija, kur likau gyva per plauką… Aš pradėjau mąstyti visai kitaip. Dabar sugalvojau nevartoti visiškai. Noriu būti graži ir numirti graži“, – laidos studijoje kalbės dainininkė.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Roma_Maciulyte_2

 

Praeityje garsi muzikos scenos atstovė pasakos, kad alkoholis buvo tapęs jos gyvenimo dalimi. Tačiau po įvykio, kai buvo mušama ir kankinama, dainininkė nusprendė savo gyvenimą keisti iš pagrindų. Moteris šįvakar prisipažins, kad fizinius sužalojimus ji beveik išsigydė, tačiau moralinės žaizdos liko gilios.

 

„Fiziškai galima pasveikti, yra būdų. Aš dar gydausi, bet labiausiai sunku morališkai. Man atrodo, kad išmintingas žmogus yra tas, kuris sau pirmiausiai pasisako. Veidrodis tikrai nemeluoja, kaip atrodai iš ryto. Aš prieinu iš ryto ir matau kažkokią kūtvėlą, o ką daryti su veidu, kai jis jau netelpa į veidrodį?“ – atvirai kalbės dainininkė.

 

R. Mačiulytė pripažins, kad per alkoholizmą nuo jos nusisuko ne vienas draugas. Moteris neslėps, kad labiausiai ją įskaudino dainininkės Vitalijos Katunskytės elgesys. „Aš ją labai mylėjau, daug ko iš jos mokiausi ir atėjo toks laiko tarpas, kai ta meilė dingo. Ji man, kaip draugei niekada nepaskambina, nepaklausia „Kaip tu gyveni, gal tau reikia kažkokios pagalbos?““ – nuoskaudas prisimins Roma.

 

Antroji laidos nominacija – „Sukūdęs Titanikas“ – šįvakar atiteks aktoriui ir televizijos laidų vedėjui Andriui Žiurauskui. Drąstiškai sulieknėjęs vyras atsikratė net 43 kilogramų. Laidos studijoje vyras papasakos, kaip jam pavyko pasiekti tokio stulbinančio rezultato.

 

„Tas svoris augo ir ką aš bedaryčiau niekas man nepadėdavo. Yra tik vienintelė sistema, kuri yra pas Žiurauską: aš namie turiu šaldytuvą ir ten yra tik vienintelis dalykas – šviesa. Du metai aš visiškai nevalgau namie. Yra kavinės, užkandinės, nes ten nesugalvoji išsivirti didelio puodo ir prisigaminti, o po to eiti ir dar pakartoti. Tau įdėjo porciją, suvalgei ir išėjai“, – savo lieknėjimo paslaptimis dalinsis žinomas vyras.

 

Kam šį vakarą atiteks trečiasis svogūnas – speciali nominacija už viso gyvenimo nuopelnus, paaiškės laidoje „Svogūnų Lietuva“ 20.00 val. per TV3.

 

„Svogūnų Lietuva“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!