Šio pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK gyvenimo būdo žurnale „Nuo… Iki…“– susitikimas su viena garsiausių pasaulyje modelių Karolina Toleikyte, kuri prisipažins, kad dėl savo išvaizdos patyrė ir psichologinį, ir fizinį smurtą.

 

vlcsnap-2015-04-27-11h06m26s240_1024x576

Smūgiai į veidą, negailestingos patyčios, netgi teismas, kuriame skriaudikės taip ir nesuprato, ką blogo jos padarė – šiandien Karolina norėtų tai pamiršti, tačiau  tai prisiminusi jos mama Kristina Toleikienė vis dar sunkiai slepia ašaras. „Ji turėjo be galo ilgus šviesius plaukus ir aš atsimenu, kad ją guosdama bandžiau pašukuot ir kiek braukiau, tiek jų liko saujoj.”

 

Prieš porą metų Karoliną bevaikščiojančią parke užsipuolė jos bendramokslės, kurios tėškė: „Mes tavo snukį sutrinsim su asfaltu”. Nežinia, kuo būtų pasibaigusi ši istorija, jeigu ne pro šalį ėję vaikinai, kurie padėjo Karolinai išsigelbėti nuo bendraamžių.

 

Patirtos bendraamžių patyčios „Mis Fashion TV 2014” nugalėtojai Karolinai Toleikytei iki šiol kelia siaubą, garsi mergina pirmą kartą atvirai prieš kameras papasakos, ką jai teko patirti dėl išskirtinės išvaizdos, kuri jai galiausiai atnešė pasaulinę šlovę.

 

Jau šį penktadienio vakarą 20.20 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki” – atviras garsios manekenės Karolinos Toleikytės pasakojimas apie modelių pasaulio užkulisius, skyrybas su mylimuoju ir pažintį su aktoriumi Leonardu Di Caprio.