Legendinis krepšinio klubo Vilniaus „Statyba“ krepšininkas Voldemaras Jurgutis patyrė neeilinį išpuolį – vyrą verdančiu aliejumi apdegino žmona. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. V. Jurgutis atviraus, kad viskas įvyko Kalėdų rytą.

 

Screen Shot 2019-05-23 at 2.50.42 PM

Buvęs krepšininkas mylimajai per Kalėdas padovanojo prabangius kvepalus ir nuėjo prigulti, tačiau prabudo nuo deginančio karsčio. „Kalėdos – susitaikymo šventė. Pirma diena, pietų stalas… Paskui kažkas, girdžiu, čirška. Galvoju, kad pusryčiai ar dar kas čirška. Pašokau nuo to skausmo“.

 

Paklaikęs iš skausmo, Voldemaras šalia savo lovos išvydo mylimą moterį su keptuve rankose, o keptuvėje teliūskavo verdančio aliejaus likučiai. Voldemaras pamatė, kaip nuo jo rankų ir veido krenta nudeginta oda.

 

„Neduok Dieve. Niekam nenoriu to palinkėti. Skūros drimba, galva pučiasi. Tik prišliaužiau iki kaimynų, bet jie išsigando ir iškvietė greitąją. Nesusigaudžiau, kas kur vyksta“, – 19.30 val. laidoje KK2 kalbės vyras.

 

Ligoninėje Voldemaras pragulėjo kelis mėnesius, jam buvo atlikta ne viena plastinė odos persodinimo operacija ir tik profesionalių medikų dėka Voldemaras vėl tapo žmogumi.

 

„Geriau net neprisiminti, dvi operacijas padarė… Paskui vykdavo perrišimas kas antrą dieną. Nenoriu linkėti niekam tokio skausmo…“ – laidoje kalbės vyras.

 

Tačiau blogiausia, kad vyras vis dar nesupranta, kodėl mylima moteris šitaip nusprendė pamokyti savo mylimąjį: „Aš iš vakaro kvepalus nupirkau, pakišau po Kalėdų eglute. O pats negavau nieko. Nu man buvo toks įtarimas, kažkodėl ji perpyko, bet aš taip ir nesupratau. Na, gal kad pinigų nėra“.

 

Mylimoji Voldemaro ligoninėje nelankė, ir į skambučius neatsiliepė. Iš ligoninės grįžęs namo Voldemaras nerado nei moters, nei įkalčių. Keptuvė buvo išplauta, o aliejumi išplikyta lova išmesta į lauką.

 

Visą interviu su Voldemaru žiūrėkite šiandien LNK laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.