Skaičiai mus lydi visą gyvenimą. Visgi lyčių matematikoje galioja kitos taisyklės – skaičiai, ženklinantys dailiosios ir stipriosios lyčių atstovų gyvenimus, dažnai būna skirtingi. Tad kokie skaitmenys lydi karjeros srityje ir žadina seksualinį apetitą? Kaip skaičiuoja vyrai ir kokiomis formulėmis vadovaujasi moterys?

 

skaiciai

Rožinė ar mėlyna?

 

Moterys (toliau M.). Dabar gimsta mažiau mergaičių.Nustatyta, kad iš 1 000 naujagimių yra 504 (50,4 %) berniukai, ir 496 (49,6 %) mergaitės.

 

Vyrai (toliau V.). Statistika šiek tiek negailestinga ir stipriosios lyties atstovams – šimtui mergaičių gimsta 107 berniukai.

 

Lyčių skirtumai karjeros srityje

 

M. Dailiosios lyties atstovės visame pasaulyje uždirba mažiau. Jų atlyginimas net 12,5 % mažesnis. Kelios esminės to priežastys: negebėjimas derėtis, kandidatavimas į žemesnes pozicijas ir nepalankus darbdavių požiūris į moteris kaip potencialias motinas.

 

V. „Socialinės psichologijos“ žurnale publikuotas eksperimentas, per kurį dalyviams rodytos simpatiškų, dailių vyrų ir moterų nuotraukos bei prašyta parinkti jiems tinkamus darbus. Gražioms moterims priskirti sekretorių, pardavėjų, administratorių, padavėjų darbai, o žavūs vyrai pasirodė tinkami kandidatai užimti aukštas pareigas, pavyzdžiui, tapti direktoriais, vadovais, inžinieriais, architektais ir pan. Toks lyčių skirstymas – viena pagrindinių priežasčių, sukuriančių palankias sąlygas stipriosios lyties atstovams uždirbti daugiau (Europos Sąjungos šalyse vidutiniškai net 16,4 % daugiau).

 

Kur dingsta pinigai?

 

M. Nepaisant to, kad dailiosios lyties atstovės uždirba mažiau, sunkiai gautus pinigus išleidžia prasmingai. Finansų grupės „International Personal Finance“ duomenimis, jeigu moterys pasiskolintų pinigų, juos išleistų būsto paskolai. Taip pat sveikatos priežiūrai arba netikėtoms išlaidoms padengti, pavyzdžiui, jeigu prireiktų skubiai remontuoti gyvenamąją būstą.

 

V. Remiantis tos pačios apklausos duomenimis, vos 2 iš 10 vyrų skolintųsi pinigų būsto arba sveikatos problemoms spręsti. Likusieji už lengvai gautus pinigus pildytų savo svajones, pavyzdžiui, įsigytų automobilį.

 

Patraukliausias skaitmuo?

 

M. Interneto programėlės „OkCupid“ kūrėjas ir knygų autorius Christianas Rudderis paskelbė tyrimą, kuriame pristatė duomenis, bylojančius apie tai, kokio amžiaus vyrai atrodo seksualiausi moterims. Dailiosios lyties atstoves labiausiai žavi jų amžiaus vaikinai. Pavyzdžiui, 20-etėms labiausiai patinka 20–25 m. jaunuoliai, 35-etės renkasi 32–35 m. vyrus, o 50-etėms damoms patraukliausi 46–55 m. džentelmenai.

 

V. Remiantis to paties tyrimo duomenimis, kad ir kokio amžiaus vyrai būtų, jiems vis tiek labiausiai patinka jaunesnės moterys. C. Rudderis pastebi, kad 20 m. stipriosios lyties atstovams patraukliausios to paties amžiaus merginos, 35 m. vyrus traukia 20-etės, o 50 m. ponus žavi 20 m. merginos.

 

Metas į miegamąjį!

 

M. Remiantis interneto portalo „YourTango“ apklausos duomenimis, tamsa miegamajame – tikra moterų bičiulė. Ne tik todėl, kad leidžia paslėpti ne visai plokščią pilvuką, bet ir dėl to, jog saulei nusileidus dailiosios lyties atstoves apima didžiausias geismas. 21 val. – idealiausias laikas intymiems žaidimams.

 

V. Dr. H. Fisch teigimu, sveikiausias ir tinkamiausias laikas užsiimti seksu vyrams – rytas. Tuo metu testosterono lygis aukščiausias, o stipriosios lyties atstovai būna išsimiegoję, pailsėję ir pasiruošę nuotykiams. Pats geriausias laikas – 10 val. ryto.

 

Vyriškas ar moteriškas?

 

M. Northwestern universitete (JAV) buvo atliktas eksperimentas, per kurį dalyviams rodytos nuotraukos su kūdikiais. Prie kiekvienos jų buvo parašyta trijų skaičių kombinacija su lyginiais, pavyzdžiui, 246, ir nelyginiais skaitmenimis, tarkime, 159. Dalyviai, paprašyti atspėti kūdikių lytį, nutarė, kad nuotraukose, ant kurių parašyti lyginiai skaičiai, vaizduojamos moteriškos lyties vaikai.

 

V. J. Wilkie ir G. Bodenhausenas atlikę eksperimentą išsiaiškino, kad nelyginių skaičių sekos labai tinka vyriškos lyties atstovams.

 

Įdomu

 
  • 111 111 111 x 111 111 111 = 12 345 678 987 654 321
  • Nulis – vienintelis skaičius, kurio neįmanoma užrašyti romėniškais rašmenimis.
  • Populiariausias skaičius planetoje – 7.
  • Nustatyta, kad norint išvengti skyrybų derėtų tuoktis sulaukus 28–32 m.