Ezoterikė, numerologė Eurika Vileikienė teigia, kad skaičiai valdo žmonių gyvenimus. Jie mus supa nuo gimimo iki mirties. Reikia tik išmokti perprasti jų reikšmę. Į kokius skaičius verta atkreipti dėmesį ir kokios naudingos informacijos jie gali suteikti?

 

skaiciai

Kuo skaičiai svarbūs žmogaus gyvenime? 

 

Skaičiai valdo žmogaus gyvenimą. Namai, gatvės, miestai – viskas pastatyta remiantis matematikos formulėmis. Netgi pats žmogus yra viena iš tų skaitmenų kombinacijų. Skaičiai sudaro pagrindą visų gamtoje vykstančių reiškinių ir procesų. Jie mus lydi visur ir visada. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad skaitmenys susiję tik su racionaliuoju, materialiu pasauliu ir tiksliaisiais mokslais, o iš tiesų jie reikšmingi net mene, netgi bet kokia žmogaus emocija remiasi skaičiais. Pamačius meno kūrinį, išgirdus muziką ar eiles, netgi būnant visiškoje tyloje arba tamsoje kyla tam tikrų emocijų. Kitaip pradeda plakti širdis arba tekėti kraujas, ir tai jau galima apskaičiuoti. Ne veltui dar senovės išminčiai teigė, kad viskas remiasi skaitmenimis. Jie buvo įsitikinę, kad viską galima apskaičiuoti ir taip valdyti gyvenimą.

 

Žmogaus gimimo data atskleidžia likimo skaičių. Kaip jį apskaičiuoti ir ką jis reiškia?

 

Žmogaus likimas ne visada bus toks, kokio jis nori. Nors siela yra laisva savo mintimis, tikėjimu ir norais, bet žmogaus likimas priklauso nuo to, ką jis iš tiesų užsitarnavo. Jis susietas su praeitų gyvenimų karma. Žmogaus gimimo data parodogyvenimo kelią ir užduotį. Gimimo metai atskleidžia asmens gyvenimo kryptį, kuria eina. Mėnuo parodo, ką žmogui reikėtų tobulinti ir ką bus priverstas daryti. Gimimo diena gimimo datoje – svarbiausias rodiklis, atskleidžiantis asmens ypatingus talentus ir gabumus, stiprybes bei silpnybes, palankias veiklos sritis, organizmo polinkius sirgti tam tikromis ligomis, netgi dar daugiau.

 

Apskaičiuoti likimo skaičių nesunku. Reikia tik žinoti tikslią gimimo datą ir jos skaitmenis sudėti iki vienaženklio skaičiaus. Pavyzdžiui, jeigu žmogus gimė 1978 04 30, jo gyvenimo skaičius bus: 1 + 9 + 7 + 8 + 4 + 3 = 32 = 3 + 2 = 5.

 

Likimo skaičių reikšmės:

 

1 – žmogus geba būti savimi, veikti vienas ir savarankiškai priimti sprendimus. Įprastai tokia asmenybė būna išdidi, egocentriška, valinga, mokanti išnaudoti savo resursus ir gabumus.

2 – šį likimo skaičių turintis asmuo geba bendradarbiauti, palaiko harmoningus santykius su kitais. Jis puikiai pastebi detales, subtilius niuansus ir atsižvelgia į aplinkinių interesus.

3 – atskleidžia gebėjimus kūrybinei saviraiškai, optimizmą, ambicingumą, mokėjimą būti atviru ir bendraujančiu žmogumi.

4 – žmogus yra darbštus, atkaklus, patikimas ir stabilus. Turi polinkį ir gebėjimą viską sisteminti, įvesti tvarką.

5 – turintis tokį likimo skaičių geba puikiai panaudoti savo laisvę, yra įvairiapusis. Puikiai prisitaiko prie netikėtumų ir pakitusių sąlygų.

6 – atskleidžia gebėjimus meilei, šeiminiam gyvenimui, mokėjimą prisiimti atsakomybę, padėti kitiems.

7 – žmogus turi gebėjimų analizei, abstrakčių koncepcijų supratimui, moka įžvelgti tikrąją daiktų ir reiškinių esmę.

8 – tokį likimo skaičių turintis asmuo geba puikiai vadovauti ir valdyti. Be to, jam rūpi materialinės gėrybės.

9 – ši asmenybė linkusi aukotis dėl kitų.

 

Ką rodo žmogaus vardas ir pavardė? Ar reikšmingi jų ilgiai?

 

Kiekviena raidė turi savo skaičių, kiekvienas skaičius – savo vibraciją. Vardas gali sustiprinti arba susilpninti pagrindines gimimo datos vibracijas. Jis parodo žmogaus fizinę būseną ir protinius gebėjimus, t. y., kokį augimo ir išsivystymo lygį galima pasiekti. Pavardė atskleidžia asmens dvasinę būseną, pasąmonės reakciją į gyvenimą. Kaip ir gimimo dienos skaičius, vardas – labai svarbus. Vardo ir pavardės ilgiai neturi jokios reikšmės.

 

Ką reiškia pasikartojantys skaitmenys kasdieniame gyvenime?

 

Žmonės pastebi, kad kokie nors skaičiai tarsi juos persekioja. Pavyzdžiui, pirkdami bilietą į renginį vis gaunate 27 vietą, persikėlus į naują butą paaiškėja, kad jo numeris 27, atėję į polikliniką esate siunčiami prie gydytojo kabineto, kuris pažymėtas 27 numeriu. Tas pats skaičius lydi įvairiose situacijose. Toks pasikartojantis skaitmuo gali apie ką nors perspėti, o gal kaip tik patvirtinti sėkmę. Kartą į mane kreipėsi moteris, kurią nuolatos persekiojo tas pats skaičius. Išanalizavus situaciją paaiškėjo, kad tai vienas iš jos laimingų skaitmenų. Iš tiesų mus dažnai lydi skaičiai, tik ne visuomet juos pastebime sąmoningai. Kartais tai atsiskleidžia analizuojant kokias nors nelaimes arba kitus reikšmingus įvykius. Įprastai juos lydi pasikartojantys skaičiai.

 

Ar reikšmingas namo/buto numeris? Galbūt vienu skaičiumi pažymėtuose namuose gyventi geriau negu kitu? 

 

Labiausiai žmogų veikia buto numeris, nes jis – arčiausiai jo. Namo numeris parodo viso namo energetiką ir jo poveikį žmogui. Gerų arba blogų namo/buto numerių suvokimas skiriasi, nes skirtingi žmonės bei tautos sureikšmina nevienodus skaičius. Kai kurių tautų atstovai skaičių 13 laiko nelaimingu ir juo netgi nežymi namų, butų, aukštų numerių. Amerikoje nelaimingu skaičiumi laikomas 11, nes susijęs su įvairiomis tragedijomis. Kinijoje toks skaitmuo yra 4. Toks nusistatymas ne visada turi pagrindo, bet tai – žmogaus pasąmonėje nusistovėjęs mąstymas, kurio nepakeisime.

 

Tiesa, kad kiekvienas žmogus turi jam sėkmę nešantį skaičių? Kaip jį sužinoti? 

 

Kiekvienas asmuo turi sėkmę nešančius skaitmenis ir netgi kodą. Juos galima išskaičiuoti iš vardo ir gimimo datos. Sėkmės kodą arba laimingus skaičius galima pasitelkti kuriant įvairius slaptažodžius, elektroninio pašto adresus. Galima nešiotis jų atvaizdus piniginėje, pasikabinus prie darbo stalo arba turėti kaip talismaną.

 

Dar vieni skaitmenys, kiekvieną akimirką lydintys žmogų, yra jo amžius. Ar kai kurie amžiaus tarpsniai, o gal konkretūs metai, yra ypatingesni negu likusieji? 

 

Patyrinėjus vidinį žmogaus vystymąsi išryškėja septyneto reikšmė jo sąmonės ir dvasios raidai, kuri ypač pasireiškia laikotarpių kaitos momentais. Jau išgyventa asmens vaikystė turi reikšmės tolesniame jo gyvenime: 2–3 m. amžiaus patirtis reikšminga sulaukus 7–14 m., 3–4 m. – būnant 21–28 m., 4–5 m. sulaukus 28–35 m. 45-uosius gyvenimo metus galima pavadinti tam tikru lūžiu žmogaus gyvenime. Asmuo tarsi iš naujo gimsta, turi galimybę viską pradėti iš naujo. Brandesniame amžiuje be septyneto išryškėja ir kitų skaičių įtaka gyvenimui. Jų poveikis toks stiprus, kad septynetas beveik praranda savo galią. Tai vadinamieji asmeniniai likimo skaičiai, susiję su konkrečiu asmeniu. Norint juos sužinoti reikia laiko. Pamažu išryškėja, koks skaičius daro didžiausią įtaką konkretaus žmogaus sielos gyvenimui ir darbams.

 

Ar skaičiai daro įtaką žmogaus likimui, jeigu asmuo jų nesureikšmina ir net nepastebi?

 

Visiškai nesvarbu, ar žmogus reikšmingai žiūrės į skaičių pasaulį, ar visiškai nekreips į juos dėmesio, skaitmenys vis tiek jį visur lydės. Neįmanoma nuo jų atsiriboti, kaip ir pabėgti nuo oro, žvaigždžių įtakos, gyvenimo pradžios bei pabaigos.

 

Įdomu

 
  • Skaičius fi (apytiksliai lygus 1,618) laikomas tobulu. Jis aptinkamas daugelyje gamtos kūrinių, taip pat žmogaus kūne. Išmatavę atstumą nuo viršugalvio iki grindų ir nuo bambos iki grindų pamatysime, kad šių skaičių santykis lygus skaičiui fi. Tokį pat rezultatą gausime išmatavę bet kurį kūno ilgių santykį. Fi aptinkamas ir DNR grandinėje, gėlių žiedlapiuose, penkiakampėje žvaigždėje. Jis dominuoja visur, kur yra gyvastis.
  • Dažniausiai žmonės įsitikinę, kad sėkmę neša skaičiai 3, 5 ir 7. Jų populiarumą lemia mūsų mąstymo subtilybės. Matematikas Alex Bellos teigia, kad smegenims lengviausia suvokti nedidelius skaičius iki dešimties. Nelyginiai skaitmenys mėgstami labiau negu lyginiai, nes pastaruosius smegenys nevalingai bando dalyti pusiau, tad juos sunkiau apdoroti. Dėl šios priežasties geriausia, jeigu skaičius yra pirminis. Jis nesidalija, todėl pasąmonės suvokiamas kaip tobulas, išskirtinis. Atsižvelgus į visas šias aplinkybes, skaičiai 3, 5 ir 7 yra mėgstamiausi.
  • Anot mokslininkų, skaičius 666 be reikalo laikomas šėtono simboliu. Nuo seno tokia simbolika siejama su Biblija, nes knygoje „Apreiškimas Jonui“ minima, kad šis skaičius įkūnija žvėrį – Antikristą. Visgi 2005 m. Egipto griuvėsiuose aptiktas Biblijos fragmentas, kuris yra ankstesnis už visus prieš tai žinomus knygos „Apreiškimas Jonui“ tekstus. Jame žvėries skaičius yra ne 666, o 616. Esą jis iš tiesų tinkamesnis, nes yra gematrijos (kai raidėms suteikiama skaitinė reikšmė ir taip užkoduojami vardai arba kiti žodžiai) pavyzdys, reiškiantis tuometinio Romos imperatoriaus Kaligulos vardą, kuris garsėjo žiaurumu ir tironiškumu.