Sunku patikėti, bet, regis, pakeisti daugybę dalykų gyvenime nėra labai sudėtinga. Labai dažnai viskas, ko reikia – tai šiek tiek humoro ir tikėjimo. Tada visos problemos išsisprendžia ir svajonės išsipildo, lyg pamojus burtų lazdele.

 

"meilės simboliai"

Simorono realybės valdymo sistema, remiasi senoviniais dvasiniais ritualais ir technikomis ir šiuolaikinės psichologijos pasiekimais. Svarbiausi šios sistemos elementai yra saviironija bei humoro jausmas. Iš pirmo žvilgsnio Simorono sistema gali pasirodyti panaši į nekaltus vaikų pokštus ir išdaigas.

 

Ši sistema kelia nuotaiką, išvaiko blogas mintis ir padeda įgyti pozityvų požiūrį į gyvenimą.

 

1 taisyklė – stebuklų būna! Kiekvienas burtininkas žino du žodžius, kurie valdo situaciją: „Tebūnie!“, „Atšaukiama!“. Tačiau net ypatingų galių neturintis žmogus gali atlikti eksperimentą: naudojantis šiais žodžiais kurti laimingus įvykius ir spręsti problemas. Pavyzdžiui, atsikėlus rytą, pasirąžyti lovoje ir pasakyti sau: „Šiandien mano gyvenime nutiks trys stebuklai“. Tada spragtelėti pirštais ir garsiai pasakyti „Tebūnie!“. Tada dar kartelį spragtelėti pirštai ir garsiai pasakyti: „Atšaukiamos visos kliūtys!“. Smagi ir magiška dienos pradžia nuties kelią link stebuklų. Kiekvieną vakarą prieš miegą užrašyti stebuklus, kurie įvyko per dieną.

 

Stebuklus reikia mokėti pamatyti. Tai gali būti bet kas, net patys mažiausi, bet malonūs įvykiai: praeivio šypsena, vairuotojas, kuris sustoja palaukti, kol įlipsite į autobusą, saulė, nušvitusi pro debesis ir t. t. Nereikia nuvertinti mažų dalykų – jie suteikia momentinį laimės jausmą ir padeda pradėti galvoti, kad sekasi. Kuo ilgiau praktikuojama ši sistema, tuo daugiau stebuklų pradedama įžvelgti kasdienybėje.

 

2 taisyklė – susikurti laimės ratą. Tam reikės įsigyti žydinčią gėlę (sanpauliją) vazone. Tačiau jos nesirinkti paskubomis. Įsigijus padėti vazoną mėgstamoje namų zonoje. Ši gėlė turi magiškų savybių. Ja reikia ypatingai rūpintis. Kiekvieną rytą ir vakarą augalą reikia laistyti su pipete, lašinant po 27 lašus. Laistyti garsiai kalbant žodžius: „Aš laistau sėkmės augalą“. Šią procedūrą kartoti 27 dienas. Jeigu kamuoja problemos, galima kreiptis į augalą kelis kartus per dieną, balsu išsakant savo didžiausius norus. Puoselėjami augalai atnaujina energetinį namų lauką ir išvalo nuo bet kokio negatyvo, atlaisvina vietą meilei. Kai trūksta meilės, augalas padeda apsispręsti ir kurti harmoningus santykius.

 

3 taisyklė – suvaldyti meilės energiją. Kiekvieną kartą susidūrus su tikrojo vyriškumo pavyzdžiais (televizijos ekrane, reklamose, gatvėje, darbe, pamačius būrį kareivių ir pan.) kartoti kaip mantrą: „Tai yra vyras, kurį aš mylėčiau… Ir tą mylėčiau, ir tą…“. Tą kartoti savaitę. Po savaitės, pamačius tikrą vyrą mintyse kalbėti: „Šitas vyras mane mylėtų… Ir tas mylėtų, ir tas…“. Trečią savaitę meilė tampa abipusė: „Jis mane myli ir aš jį myliu… Ir tas mane myli ir tą aš myliu…“. Pozityvūs teiginiai padeda visatai suprasti tikruosius norus ir atsiųsti laimės energiją. Nereikia stebėtis, jei jau po trijų savaičių noras laimingai pamilti taps realybe. Kai kuriems prireiks daugiau laiko ir tai yra normalu. Per tą laiką galima išbandyti kitus metodus. Pavyzdžiui, vizualizuoti savo norą ir paprašyti visatos, kad jį įgyvendintų. Norint, kad norai išsipildytų, reikės daug kantrybės ir nuoseklumo, todėl nereikia nuleisti rankų, jei nepasiseka iš pirmo karto! Verta pabandyti parodyti išoriniam pasauliui savo tikslus ir ketinimus, savo nesuvaidintą norą būti savo pačių laimės kalviu!