Mūsų charakteris priklauso nuo plaukų spalvos. Kardinaliai pakeitę plaukų spalvą, parodome kitą savo asmenybės dalį. Bet ar tikrai, jei nusidažysime plaukus kita spalva, mūsų asmenybė ir elgesys pasikeis? Įrodyta, kad nuo veido odos ir plaukų spalvos priklauso kraujo spaudimas. Panašiai veikia adrenalinas, nuo kurio priklauso emocinė būsena ir jausmai. Ar tapsite karštakoše, jei nusidažysite plaukus raudonai? Specialistai teigia, kad – taip, nes kasdien žiūrėdamos į veidrodį pasiųsite ženklą smegenims, kad dabar galite elgtis kitaip.

 

Jokios kitos moterys nesulaukia tokios pagarbos iš vyrų kaip juodaplaukės. Jos dažniau lankosi pas būrėjus ir psichologus, nes jas domina likimas ir galimybė jį pakeisti. Juodaplaukės – ramios ir rimtos moterys, ne retai melancholiškos ir egocentriškos, dažnai abejojančios savimi. Jos domisi istorija, siela, religija, finansais.

 
  • Rudi plaukai

Brunetės laikomos atsakingomis, geromis mergaitėmis. Prancūzų mokslininkai pastebėjo, kad dauguma Nobelio premijos laimėtojų yra rudaplaukiai. Ar tai reiškia, kad jie yra protingesni? Ne, bet jie labai daug dirba, dažnai sunkiau nei kiti. Rudaplaukiai kartais jaučiasi prislėgti. Jie susinervina tik tada, kai padėtis tampa visiškai neišsprendžiama.

Specialistai sugalvojo, kad idealiame darbe turėtų dirbti raudonplaukės, nes jos turi daug idėjų. Idėjas įgyvendinti turėtų brunetės, o jas pristatyti – blondinės. Juodaplaukės turėtų rūpintis finansiniais reikalais. Kodėl būtent brunetės laikomos idealiomis darbuotojomis? Galbūt dėlto, kad ruda yra Žemės spalva. Tokios moterys atrodo žemiškos, patikimos ir ramios.

 
  • Šviesūs plaukai

Stereotipinė blondinė –seksuali, labai save prisižiūrinti, bet tuštoka moteris. Iš tiesų, jos protingesnės, nei daugelis vyrų įsivaizduoja. Viena apklausa parodė, kad blondinės dažniau skiriasi, nes jos visada sulaukia daug dėmesio ir pasiūlymų. Išteka anksčiau nei kitos moterys. Kodėl vyrus labiau traukia blondinės? Šviesi plaukų spalva simbolizuoja jaunystę ir moteriškumą. Taip pat reiškia paklusnumą ir naivumą. Jos atrodo jautrios ir nuolaidžios, tačiau iš tikrųjų pasižymi sveika nuovoka ir gera atmintimi. Blondinės vartoja turtingą žodyną ir yra gabios matematikai. Be to, jos turi gerą humoro jausmą.

 
  • Raudoni plaukai

Raudonplaukės moterys apibūdinamos kaip užsispyrusios, viliojančios ir linkusios į barnius. Jos visada turi nuostabių idėjų. Kita vertus, jos labai nuoširdžios, jautrios ir stiprios dvasios asmenybės. Raudonplaukės sunkiai pripranta prie pokyčių. Jas labai lengva suerzinti. Harvardo universiteto mokslininkų teigimu raudonplaukiai turi mažiau antistreso hormono, todėl gyvena nuolat jausdami įtampą.