Angelų terapija – tai netradicinis gydymo būdas, paremtas bendravimu su angelais. Šio gydymo šalininkai įsitikinę, kad sutvirtinus ryšį su angelais įmanoma nustatyti ir išgydyti daugelį žmoniją kamuojančių ligų, išspręsti kasdienines problemas ir tas, kurios ramybės neduoda ilgą laiką.

 

Sakoma, kad pradėjus bendrauti su angelais gyvenimas nušvinta kitomis spalvomis. Viskas atrodo paprasčiau, net vyksta stebuklai. Tokie žmonės pradeda ramiau reaguoti į gyvenimo išbandymus, todėl problemas išsprendžia greičiau.

 

1996 metais angelų terapiją kaip gydymo būdą pirmoji pradėjo taikyti amerikietė Dorinė Virtue. Moteris turėjo aiškiaregystės dovaną nuo mažumės. Tačiau sulaukusi 30 metų, pradėjo gauti žinutes iš angelų, kurie įspėjo apie gresiantį širdies priepuolį ir patarė, ką daryti, kad jo išvengtų. Iš pradžių, Dorinė ignoravo pranašiškus ženklus ir tai, kas buvo lemta, įvyko. Vėliau ji jau elgėsi taip, kaip patardavo angelai.

 

Visame pasaulyje ji vadinama šios praktikos pradininke. Ši praktika iš tiesų veikia! Žmogus, tikintis angelais sargais, problemas, kurios atrodo neišsprendžiamos, palieka antgamtiškų būtybių valiai, nurimsta. Toks žmogus ne taip pavargsta psichiškai. Angelų terapijoje mokomasi, kaip elgtis, ištikus nelaimei. Viskas, ko reikia – tai paprašyti savo angelo sargo padėti. Nebūtini jokie ritualai. Angelai padės išspręsti problemą, siųsdami žinutes per mūsų jausmus, mintis, regėjimus, vaizdus ir balsus. Svarbiausia yra tikėti, kad angelai yra aplink ir jie nuolatos siunčia mums ženklus, kol būsime visiškai tikri dėl to, ką turime daryti.

 

Kiekvienas žmogus turi bent du angelus sargus, kurie padeda be jokių išlygų. Dėl to angelų terapija yra tokia nesudėtinga ir veiksminga. Žmonėms angelas dažniausiai pasirodo kaip akinanti šviesa.