Meniškos sielos sesės Barbora ir Viktorija Guželytės išsiskyrė iš minios vos tik užlipusios ant žiūrimiausios televizijos TV3 projekto „X Faktorius“ scenos. Ruošiantis paskutiniam populiariausio muzikinio projekto etapui prieš tiesioginio eterio finalus – susitikimams teisėjų namuose – sesės tik augina vis didesnį susižavėjimą jų gabumais.

 

„Jos kaskart stebina“, – kūrybinėje stovykloje sušuko teisėja Rūta Ščiogolevaitė, išgirdusi dar vieną seserų kūrybinį šedevrą, kuriame merginos sujungė dainavimą, tarmiškumą, šokį ir puikų humoro jausmą.

 

Vilnietės, tačiau širdyje tikros žemaitės, tarpusavyje kalbančios tik tarmiškai, kiekviename savo pasirodyme žiūrovams pateikia įspūdingą savo įgytų gebėjimų ir įgimtų talentų kokteilį. Muzikantų šeimoje užaugusios (tėtis – saksofonistas, mama – kanklininkė) seserys nuo mažumės „ragauja“  įvairiausių meno sričių.

 

Pradėjusios nuo sportinių šokių, dailiojo čiuožimo, hip hopo ir futbolo, sesės perėjo prie dailės, šiuolaikinio šokio ir muzikavimo. Jos netgi groja saksofonu. „Saksofonistas tėtis nuo mažumės bandė mus apsaugoti nuo „vyriško“ instrumento. Tačiau jam nepavyko – mes abi grojame saksofonu. Veronika su kvartetu dalyvauja net džiazo festivaliuose“, – pasakoja Barbora.

 

Šiuo metu rimtai menų studijas kremtančios merginos (Barbora – scenografiją, Veronika – dizainą) prisipažįsta pirmą kartą save išbandančios šou projekte. „Projektas – tai laisvė ir stresas kuo geriau atsiskleisti. Norime pamatyti, ar pavyks susitvarkyti. Esame kritiško mąstymo – jei kas nesiseka, – ieškome priežasčių savyje“, –  tikina kūrybingosios „X Faktoriaus“ dalyvės.

 

Likus vienam žingsneliui iki didžiosios scenos – tiesioginių transliacijų, – jau šį sekmadienį 19.30 val. Barbora ir Veronika kartu su likusiais 19 dalyvių susitiks su teisėjais. Tada paaiškės ne tik teisėjų kuruojamų dalyvių kategorijos (merginos, vaikinai, grupės ir vyresnieji dalyviai), bet ir auksinis dvyliktukas, kurį išvysime finale.

 

Jautriausia ir skausmingiausia projekto dalis, priversianti ne tik teisėjus, bet ir visą kūrybinę grupę išspausti ašaras – jau šį sekmadienį 19.30 val. per TV3.

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!