Jau šį šeštadienį 19.30 val. TV3 eteryje – naujasis projektas „Didysis magijos šou“, kuriame nestigs intriguojančių bei magiškų pasirodymų. Dėl 10 000 eurų ir didžiojo mago titulo kovos net šeši geriausi magijos meistrai iš Lietuvos ir užsienio šalių. Vienas iš jų – savo gebėjimais pribloškiantis ir tikėti stebuklais priverčiantis Antonas Lavrentjevas. Jis žiūrovams pažįstamas iš TV3 projekto „Lietuvos talentai“, kuriame vos per plauką netapo pirmosios vietos laimėtoju.

 

DMS

 

„Iliuzijos menas Lietuvoje slepiasi kažkokiuose šešėliuose. O aš jau senai bandau ištaisyti šią situaciją, todėl manau, kad šis projektas puiki proga tai padaryti. Lietuvoje mane jau žino ir tikiuosi, kad žiūrovai ištaisys situaciją, ir nepasikartos Lietuvos Talentų lemtis“, – juokdamasis viliasi iliuzionistas.

 

Praėjusiais metais A. Lavrentjevas bandė užkariauti „Lietuvos talentų“ sceną, tačiau tą kartą projekto finale liko antras. Jau šį šeštadienį savo sėkme tikintis iliuzionistas „Didžiajame magijos šou“ žada parodyti net aštuonis įspūdingus pasirodymus. Juose atsiskleis fantastiškas rankų miklumas, gilios žinios apie psichologiją ir geras humoro jausmas.

 

DMS

 

„Ir taip aišku, kad noriu nugalėti. Visi žmonės nori kažką laimėti, taigi aš esu tas, kuris nori laimėti šį projektą. O gautas piniginis prizas būtų puiki investicija į savo meną“, – prisipažįsta magas.

 

A. Lavrentjevo pasirodymai – nepamirštami ir kupini teigiamų emocijų. „Man svarbiausia, kad žmogus, žiūrėdamas mano pasirodymą, galėtų mėgautis kiekviena minute ir pamirštų savo rūpesčius. Kad pajustų tai, ko daug metų nejautė“, – atskleidžia iliuzionistas.

 

Jau nuo šio šeštadienio TV3 televizijos eteryje užvirs tikros, nesuvaidintos ir įspūdingos magijos profesionalų kovos, kuriose norint laimėti A. Lavrentjevui teks įveikti net penkis labai stiprius konkurentus.

 

„Tarp mano konkurentų galima išskirti tris. Tai Nicholas Kin, Jurijus Gavrilovas, kuris kol kas yra mano favoritas, ir, žinoma, Mr. Fox. Mano ir daugelio kitų nuomone, jis yra stipriausias pasaulyje iliuzionistas, kuris dirba su paukščiais. Jį nugalėti bus labai sunku“, – prisipažįsta A. Lavrentjevas.

 

TV3_DMS_Antonas_Lavrentjevas

 

Prodiuserių kompanijų „All Screens“ ir „Tym Drym“ kuriamame projekte žiūrovų lauks gausybė intriguojančių, magiškų pasirodymų. Vieni magai žavės protu nesuvokiamu rankų miklumu, kiti – charizma, treti – hipnotizuojančia iškalba, ketvirti – neįtikėtina drąsa. Projekte bus galima išvysti ne vieną itin pavojingą triuką.

 

Stebuklingas, nenuspėjamas ir įtraukiantis projektas „Didysis magijos šou“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3.

 

 „Didysis magijos šou“ – nuo rugsėjo 26 dienos šeštadieniais 19.30 val. per TV3!