Merginų grupės „Dija“ narė seksualioji Justina Globienė surengė gundančią fotosesiją gaisrinėje. Moteris įsitikinusi, kad jos nuotraukos padės atkreipti dėmesį į ugniagesių problemas.

 

20171115_kk2

 

„Suprantu, koks sunkus yra jų darbas ir kaip valdžia jiems nemoka pinigų. Rizikuodami savo gyvybe jie eina į ugnį. Ugniagesiai uždėjo man visą amuniciją, ko gero, pusę mano svorio ant kupros. Kai pagalvoji, jeigu vyksta gaisras, reikia visą tą amuniciją neštis. Pradėjau gerbti jų darbą dar labiau“, – 19 val. 30 min. laidoje šį trečiadienio vakarą LNK laidoje KK2 pasakos J. Globienė.

 

J. Globienė taip pat atskleis, kad dėl savo seksualių nuotraukų sulaukia užgauliojimų. Moteris sako, kad atsiranda vis daugiau piktų žmonių, kurie nori ją įžeisti.

 

„Viena moteris, gyvenanti netoli manęs, kuri manęs asmeniškai nepažįsta, bet mane šmeižia, pila purvą apie mane ir mano šeimą“, – žurnalistams guosis J. Globienė.

 

Justina sako, kad dar viena moteris, gyvenanti Londone, socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjo talpinti jos nuotraukas ir rašyti, kad Justina – negraži. Ta pati moteris Justiną net yra palyginusi su Agnes Landau. „Įžvelgiu panašumų – juodi ilgi plaukai, papūstos lūpos, tam tikros pozos fotografijose. Bet jeigu žmonės bando man įgelti, ne į tą vietą gelia“, – prisipažins J. Globienė.

 

Visą interviu su Justina Globiene žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.