„TV pagalbos“ narei Rūtai Filejevai teko sudėtinga užduotis – gelbėti griūvančią santuoką. „Donato ir Valentinos santykius griauna ne atsiradęs trečias asmuo. Viena po kitos šeimą užgriuvusios nesėkmės, finansinis nepriteklius yra visų jų problemų priežastis“, – sako Rūta.

 

2 (Small)

 

Neatlaikęs šeimą užgriuvusių bėdų virtinės, Donatas įniko kilnoti taurelę. Dėl to labiausiai ir skauda širdį Valentinai. „Problemos mūsų šeimoje nesisprendžia. Bėdos tik gilėja ir jų daugėja. Namuose trys vaikai, Donatas – be darbo, šeima vėl be pinigų. Dėl nuolatinės įtampos man baigia pakrikti nervai. O Donatas bėdas skandina butelyje. Nors ir taip jau beveik viskas pragerta. Darbas irgi. Donatas dirbo taksistu, bet vairavo girtas, tad prarado vairuotojo teises“, – skundžiasi moteris.

 

3 (Small)

 

Valentina neslepia – daugiausiai priekaištų vyrui tenka tada, kai grįžta į namus įkaušęs. „Kodėl jis nesupranta, kad ne jam vienam sunku?“, – guodžiasi Valentina.

 

4 (Small)

 

„Žmonai pastaruoju metu neįtinku nei kai dirbu, nei kai nedirbu“, – atkerta Donatas. Todėl vyras įtampą skandina alkoholyje. „Žinau, kad tai blogai, bet taip aš bent laikinai pabėgu nuo problemų“, – sako Donatas.

 

5 (Small)

 

„Ar tikrai Donatas mažiau gertų  ir su didesniu ūpu pradėtų rūpintis šeima, jei Valentina staiga nustotų bambėti ir priekaištauti, tik jis vienas težino. Bet jei nė vienas ir toliau nenusileis kitam ir net nebandys ieškoti kompromisų – istorijos baigtis aiški – skyrybos“, – konstatuoja Rūta.

 

6 (Small)

 

Pasikalbėjusi su sutuoktiniais gelbėtoja palieka juos apsispręsti, ko vienas iš kito jie nori ir pažada po kelių dienų sugrįžti. Tačiau vėl apsilankiusi Donato ir Valentinos namuose, Rūta pasiūlo netikėtą dalyką – problemų iškamuotai moteriai trumpam pabėgti nuo šeimos ir pasilepinti. „Net neabejoju, kad išvydęs pailsėjusią ir atsigavusią žmoną, Donatas ryšis gelbėti griūvančią šeimą“, – intriguoja Rūta.

 

6a (Small)

 

Ar padės šeimai Rūtos staigmena ir ką nuspręs sutuoktiniai, sužinosite jau šiandien laidoje „TV pagalba“ 16.30 val. per TV3.