Rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 dienomis Gdanske, Lenkijoje, vyko vienos didžiausių ir svarbiausių riedučių, riedlenčių ir bmx dviračių varžybos Baltijos šalyse – „Baltic Games 2012“. Kaimyninę šalį čia sudrebino įspūdingi atletų iš viso pasaulio – JAV, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Meksikos, Latvijos, Lietuvos ir kitų šalių – pasirodymai. Jau šį sekmadienį, rugsėjo 16-ąją, eterio chuliganas TV6 kviečia tapti įspūdingų vaizdų tiesiai iš įvykio vietos liudininkais. Išskirtinis reportažas – tik laidoje apie ekstremalų sportą „Adrenalinas“.

 

Varžybose dalyvavo Lietuvos geriausiu bmx dviratininku tituluojamas Davidas Budko. Nors iki finalo, kuriame pasirodė 16 geriausių pasaulio atletų, vaikinas nenukeliavo, atrankinėse varžybose buvo netgi trečias.

 

„Labiausiai šiose varžybose man patiko šilta atmosfera. Čia susirinko pasaulio geriausieji, tačiau tarp jų jaučiuosi savas ir palaikomas. Visi džiaugiasi ir serga už tave, jei pavyksta padaryti ką nors naujo ar sudėtingo“, – jau šį sekmadienį „Adrenalino“ žiūrovams pasakos Davidas.

 

TV6 eteryje – ir vienas žinomiausių pasaulio atletų, tikras bmx dviračių genijus, nepaisantis žemės traukos, išradinėjantis naujus triukus ir keliantis sportą į naują lygį, – britas Harry Mainas. Specialiai „Adrenalino“ laidos komandai jis pasakojo ne tik apie savo dviratį ir važiavimo stilių, bet ir apie ateities planus.

 

Ekstremalūs pojūčiai su laidos „Adrenalinas“ vedėju Gyčiu Šapranausku priešakyje prasideda jau šį sekmadienį 12.00 val.

 

Tiems, kurie nesuspėja pamatyti laidos TV6 kanalu, išeitį siūlo internetinė televizija „TV3 Play“. Visas „Adrenalino“ laidas galima rasti adresu www.tv3play.lt/program/adrenalinas ir mėgautis ekstremaliais išgyvenimais bet kuriuo paros metu!

 

„Adrenalinas“ – sekmadieniais 12.00 val. tik per TV6!