Dažnai sapnai būna ne tik mūsų išgyvenimų, savijautos atspindžiai, bet ir ateities pranašai. Visi nors kartą esame sapnavę gyvūnus, o kiekvienas jų turi simbolinį ryšį su pasauliu ir pranašauja skirtingą ateitį. Pabudus iš miego, patartina iškart užsirašyti sapno aplinkybes, detales, nes po kelių minučių jų jau galite ir neprisiminti, o jos, kaip ir pats sapnuojamas gyvūnas, gali daug ką atskleisti…

 

Sapnų reikšmės

 

Kartais išsiaiškinti sapnus padeda ne tik tradicinės sapnų reikšmės, bet ir asmeninė nuojauta. Taip pat pasitaiko, kad įprastas sapnų aiškinimas prieštarauja individualioms pranašystėms. Pavyzdžiui, paprastai katė sapne reiškia galimus pavojus, tačiau kai kuriems žmonėms sapnuojant mažus kačiukus toks sapnas gali pranašauti teigiamus potyrius.

 

Ypač svarbi ir nuotaika, kurią jaučiate sapnuodami gyvūnus. Pabudus iš sapno patariama atkreipti dėmesį, ar jautėte baimę būdami šalia gyvūnų, ar priešingai – gėrėjotės jais.

 

Jeigu sapne jus apkandžiojo gyvūnas, tai gali reikšti, kad įkandimo vietoje prasidėjo uždegiminis procesas. Jeigu sapne esate apsuptas galvijų ar kitų gyvulių, vadinasi, jums gresia nemalonumai ir rūpesčiai. Jeigu gyvūnai puola ir nuo jų reikia gintis, tai gali byloti apie baisią nelaimę ir įvairius pavojus, kurių patartina saugotis.

 

Gyvūnai ganykloje paprastai pranašauja laimę ir turtus. Tačiau jeigu tenka ganyti gyvulius, kurie priklauso turtingiesiems – laukia gėda ir pažeminimas.

 

Tai, kaip gyvūnai atrodo sapne, parodo jūsų ateitį. Jeigu jie sulysę – laukia sunkūs laikai. Tačiau gražūs, atsiganę gyvuliai pranašauja puikų likimą.

   

Aplinka ir detalės

 

Labai svarbu ir tai, kokioje aplinkoje matote sapnuojamus gyvūnus. Gerai, jeigu gyvūnų yra pilna ferma – laukia perteklius ir sėkmė.

 

Kitaip sapno reikšmes reikėtų interpretuoti, jeigu sapnuojate, kad gyvūnai yra garde. Jeigu matote, jog kažkas išleido gyvulius iš gardo, vadinasi, kažkas padės užbaigti tai, ko jums nepavyko padaryti. Jeigu regite daug kiaulių garde, tai reiškia, kad bandydami nušauti du zuikius vienu šūviu nepataikysite nė į vieną. Tačiau sapnuojant gyvulius ne garde, o aptvare, galima tikėtis praturtėjimo.

 

Pelną taip pat pranašauja gyvulių kaimenė, ypač tuomet, jeigu sapnuojami gyvuliai yra gerai nupenėti ir sveiki. Tačiau jeigu gyvuliai liesi ir liūdni, gyvenime kažkas nepasiseks.

 

Jeigu sapnuojami gyvūnai regimi žalioje gėlių nusėtoje pievoje, tai geras ženklas, sušvelninantis pranašystes tų sapnų, kuriuose gyvūnus matant kitoje aplinkoje grėstų rimtesni nemalonumai. Jeigu sapne matote pievoje besiganančias avis, karves arba arklius, galima tikėtis turtų, klestėjimo ir ramybės. Tačiau jeigu sapnuojate sodą, kuriame kiaulės ėda nukritusius vaisius – prarasite nuosavybę.

 

Jeigu esate tvarte, kuriame šeriate gyvūnus, galima tikėtis, kad gyvuliai puikiai augs.

   

Arklys

 

Apskritai arklio sapnavimas – gera pranašystė. Jeigu matote lauke besiganančius arklius – laukite reikalų pagerėjimo. Ypač geras sapnas tuomet, jeigu regite, kad jojate ant balto žirgo. Jeigu sapne ant žirgo perplaukiate skaidrią upę, vadinasi, jūsų norai išsipildys. Jeigu sapne sugriebiate žirgą už pavadžių ir priverčiate jį paklusti – jus aplankys laimė. Parduoti arklį – pelnas. Taip pat turtus sapne pranašauja pasagomis kaustomas arklys. Vyras, sapne regintis neišjodinėtą arklį, gali sulaukti naujos pažinties su mergina. Tačiau jeigu sapnuojate užsispyrusį arklį – jūsų laukia sunkus ir pasitenkinimo neteikiantis darbas. Netektį ir išsiskyrimą su mylimais žmonėmis pranašauja sapnas, kuriame patys kinkote arklį.

   

Banginis

 

Sapnuoti banginį reiškia, kad jūsų laukia gera ateitis, tačiau tai gali būti ir perspėjimo ženklas. Baimės jausmą pranašauja banginiai, kurie sapne artėja prie jūsų. Banginis, apvertęs laivą, reiškia, kad jūsų laukia didelė nelaimė. Visapusiškos sėkmės galima tikėtis regint sapne banginio ūsus.

 
 

Beždžionė

 

Su beždžionėmis susijusius sapnus paprastai reikia suprasti tiesiogiai. Jeigu matote medžiais laipiojančias beždžiones – susidėsite su kvailiais. Erzinate beždžiones – netyčia kažką užgausite. Nukaunate beždžionę – nugalėsite atkaklų priešą. Tačiau jeigu sapne beždžionė užpuolė jus – laukia liga.

   

Briedis

 

Sapne regimas briedis pranašauja gerų sprendimų priėmimą sunkiose situacijose. Ypač didelė sėkmė ir net šlovė laukia regint briedį gražiais ragais. Jeigu sapne briedis jus puola – tai įspėjimas apie gresiantį pavojų. Briedžio baubimas taip pat nėra geras ženklas, nes jeigu būsite nesąžiningas, jums nesiseks.

   

Ėriukas

 

Sapne matyti ėriuką ganykloje – laukia šeiminė laimė. Jeigu moteris randa paklydusį ėriuką – sėkmingai išsirinks sau vyrą. Šokinėjantis ėriukas pranašauja džiaugsmą, kurį suteiks vaikai. Ėriuko bliovimas – negeras ženklas, nes gali tekti ko nors išsižadėti.

   

Gaidys

 

Jeigu sapnuojate gaidį, tai gali reikšti sėkmingą ateitį, tačiau jums yra rizika tapti garbėtroška. Jeigu sapnuojate gaidį, besisukinėjantį šalia vištų – patiksite priešingai lyčiai. Regint gaidį, dedant kiaušinius, galima sulaukti netikėtų pinigų. Tačiau jeigu sapne matote gaidžių kovą – laukia barniai ir konkurencija. Pjauti gaidį – nemalonumai šeimoje.

   

Gyvatė

 

Sapne pasirodanti gyvatė – tai perspėjimas apie gresiančias išdavystes, apgavystes, ligas ir suktybes, kurių reikia saugotis. Jeigu matote gyvatę, bet išliekate jos nepaliestas, vadinasi, jums pavyks išvengti blogybių.

   

Hiena

 

Hiena asocijuojasi su piktu padaru, o sapnai, kuriuose pasirodo šis gyvūnas, reiškia nemalonumus ir nesėkmes. Jeigu šį sapną regi įsimylėjėliai, jiems gresia dažni barniai, taip pat galimi ir nesutarimai su draugais. Negeras sapnas tuomet, jeigu hiena jus puola – ateityje koks nors įkyrus žmogus mėgins jus apjuodinti.

   

Jūrų kiaulytė

 

Jūrų kiaulytė, nors yra ramus ir mielas padarėlis, pasirodęs sapnuose dažnai pranašauja neigiamus įvykius. Paprastai toks sapnas gali reikšti, kad priešai jums nori pakenkti. Balta jūrų kiaulytė reiškia, kad darbas neduos pelno. Marga jūrų kiaulytė taip pat pranašauja rūpesčius dėl verslo, galimas skolas. Tačiau narvelyje tupinti ir žolę kramsnojanti jūrų kiaulytė suteikia vilčių, kad visi planai ir sumanymai bus įgyvendinti.

   

Katė

 

Katė pranašauja nesėkmes, galimus pavojus. Išvengti jų pavyks tik tuomet, jeigu sapne jūs nuvysite katę. Sapnuojama juoda katė gali net reikšti žinią apie mirtį. Katės glostymas – prieštaringa pranašystė, nes moterims ji reiškia meilę ir ištikimybę, o vyrams – sunkų gyvenimą santuokoje.

   

Kiaulė

 

Paprastai žmonės tiki, kad visada susapnavus kiaulę reikėtų laukti netikėtų svečių, tačiau, kaip ir visuose sapnuose, yra svarbu tai, kokiomis aplinkybėmis šį gyvūną sapnuojate. Kai kada sapnuojamos kiaulės iš tikrųjų pranašauja netikėtus, nelauktus ir nemylimus svečius, kuriais derėtų atsikratyti. Tad tokių svečių reikėtų laukti, kai sapne save matote kiaulėms ėdalą ruošiantį, taip pat regint kiaules ėdant iš lovio ėdalą. Jeigu sapnuojate skerdžiamą kiaulę – laukite pelno. Didelį uždarbį pranašauja ir kiaulė su paršiukais. Sapnas, kuriame penite kiaules, nurodo, kad rūpinatės savo ateitimi.

   

Kupranugaris

 

Jeigu sapne regite kupranugarį, vadinasi, nesugebėsite eiti savo keliu ar praregėsite tik po kurio laiko. Tačiau jeigu sapne girdote kupranugarį, jums vertėtų prašyti įtakingo asmens, kad šis padėtų jūsų vaikams arba giminaičiams.

   

Lapė

 

Lapė siejama su klasta. Ši asociacija tiek realiame gyvenime, tiek ir aiškinant sapnus yra neatsiejama. Jeigu regite sapne lapę, būkite pasiruošę gudrios moters apgavystei. Sapne pagauti lapę – reiškia nuplėšti netikram draugui kaukę.

   

Lokys

 

Lokys pranašauja laimėjimus. Sapne regėti baltą lokį – esate mylimas. Reikėtų sunerimti, jeigu lokys jus puola, nes tai byloja apie pavojingus priešus.

   

Ožka

 

Paprastai sapnai, kuriuose regite ožką, nieko gero nežada. Jeigu melžiate ožką – prarasite pelną. Sapne matydami ožį su ragais, pasirenkite tam, kad kažkas mėgins jus įbauginti. Meilę be atsako pranašauja tai, jeigu sapne auginate tik vieną ožį.

   

Šuo

 

Sapne regimas šuo, priešingai negu katė, pranašauja teigiamus įvykius. Paprastai tai reiškia, kad jums pavyks išspręsti teisinius reikalus arba susipažinti su ištikimu žmogumi. Ypač gerai sapnuoti baltą šunį, nes tai reiškia, kad jus lydės didžiulė sėkmė, o kai kada galima tikėtis ir malonios pažinties arba net laimingos meilės. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jeigu regite piktą arba nešvarų šunį. Pastarasis pranašauja nesėkmes ir ligas, o urzgiantis šuo – įžeidžiančias apkalbas.