Stipri motyvacija, juodas darbas, dieviškas talentas, nesuvaldomos emocijos – jau šį sekmadienį 19.30 val. žiūrimiausios televizijos Lietuvoje TV3 eteryje paaiškės geriausiųjų „X Faktoriaus“ dalyvių dvyliktukas. Tik jie, vos dvylika iš kelių tūkstančių, pateks į kitą projekto etapą ir turės galimybę siekti projekto laimėtojo vardo ir sutarties su leidybine muzikos kompanija „Sony Music“.

 

„„X Faktorius“ yra pati didžiausia galimybė mano gyvenime. Seniai svajojau apie tokio aukšto lygio, tokio formato šou. Čia nėra apatinių, nėra buitinių detalių, nedaromos intrigos“, – užsidegimu žavi balsingoji Kristina Radžiukynaitė. Devyniolikmetė labai brandžiai mąsto ir atkakliai siekia muzikinės karjeros. Atrodo, kad ji tikrai žino ko nori. „X Faktorius“ Kristinai toli gražu ne pirmasis televizinis projektas. Prieš kurį laiką mergina savo sėkmę bandė TV3 pramoginiame projekte „Lietuvos talentai“.

 

„Į „X Faktorių“ žiūriu kaip į paskutinį šansą. Esu visiškai rimtai atsidavusi, nesiruošiu iškristi, nesiruošiu pasiduoti ir ruošiuosi laimėti.“ Atrodo, kad pasiryžimo „X Faktoriaus“ dalyvei netrūksta. Ji priduria, jog šis projektas jai – ne pramoga, ne būrelis. „Aš į jį žiūriu kaip į darbą ir atiduodu bei atiduosiu viską, ką turiu“, – nukerta Kristina.

 

„Mane „veža“ „X Faktoriaus“ dalyvių motyvacija. Jie atsidavę visa širdimi, jie kabinasi nagais į jį. Jei dar yra žmonių, kurie nesuprato, tai šis projektas yra tai, ko anksčiau nebuvo Lietuvoje, ir dalyviai tą puikiai mato“, – sako projekto prodiuseris ir teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

 

Kam jau šį sekmadienį „X Faktoriaus“ teisėjai – Rūta Ščiogolevaitė, Saulius Prūsaitis, S. Urbonavičius-Samas ir Vytautas Šapranauskas ištars TAIP? Kam bus lemta patekti į geriausiųjų TOP 12, kurie iš teisėjų namų išeis su kelialapiu rankoje į tiesiogines transliacijas, kurios – jau nuo gruodžio 16 dienos? Bilietais prekiauja „Tiketa“.

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!