MK_1laida -138

„Ta Aistė, kurią visi žinojo prieš trejus ketverius metus, labai pasikeitė. Ta moteris, kuri yra dabar ir ta, kuri buvo anksčiau, yra dvi skirtingos moterys, tam prireikė perskaityti ne vieną knygą, pereiti psichologinius kursus, daugybės pastangų bei darbo su savimi. Įsivaizduokit, 30 metų save kuri ir staiga, vos per keletą metų turi persiinstaliuoti. Tai yra nepaprastai sudėtinga“, – apie asmeninius pokyčius atvirai prabyla atlikėja Aistė Pilvelytė.

 

Garsi moteris sako, kad jos gyvenime atėjo momentas kai ji suprato norinti gyventi sąmoningai, suprasti, kas ji yra ir ką veikia šioje žemėje. Anot Aistės, daugelis iš mūsų dažnai bėga, lekia kaip robotai ir nebežino, dėl ko tai daro. Todėl labai svarbu stabtelti ir, visų pirma, atrasti ryšį su pačiu savimi. Ryžtis kardinaliems asmenybės pokyčiams nėra lengva.

 

„Žinote, aš esu patyrusi labai daug ir tas mano muzikinis kelias nebuvo lengvas. Buvo tokių sunkių iššūkių, kai grįždavau namo, verkdavau ir galvodavau – kodėl žmonės taip elgiasi? Bet dabar galiu pasakyti, kad visa tai užgrūdina. Anksčiau aš labai kreipdavau dėmesį į tai, ką kas pasakys, ką parašys, o dabar man svarbiausia – pačiai gerai jaustis savame kailyje. Dabar man tik gaila jaunų žmonių, nes atlaikyti ir išlikti šou versle pavyksta ne visiems, ir tam reikia būti labai psichologiškai stipriems“, – sako Aistė.

 

Šiais metais žinoma moteris nusprendė nerti į dar vieną avantiūrą ir dalyvauti BTV projekte „Muzikinė kaukė“. Tiesa, apsispręsti jai padėjo tik vienas dalykas: „Aš žinau, kad moku dainuoti. Todėl jeigu mane būtų pakvietę dalyvauti dainavimo konkurse, greičiausiai būčiau atsisakiusi. Vis dėlto įsikūnyti į kitą atlikėją nesu bandžiusi ir vis galvojau – ar aš tai moku? Ar sugebu? Ar moku būti tik Aiste Pilvelyte? Taigi pasvarsčiau ir pagalvojau, kad turėtų būti smagu, bent trumpam scenoje pabūti ne savimi. Žinau, kad dalyvavimas čia reikalauja labai daug darbo, bet prie didelių krūvių esu pratusi. Taigi atėjau pasidžiaugti, gerai praleisti laiką, pasimėgauti pačiu procesu ir išsinešti visai kitokios sceninės patirties!“

 

Aistė sako, kad prieš lipdama į sceną turi vieną vienintelį ritualą – ji pasikalba pati su savimi: „Juk visą gyvenimą gyvename pirmiausia su savimi ir visi žinomi senąsias tiesas, kad niekas tavęs nemylės, neįvertins, jeigu visų pirma pats sau to nejausi. Todėl aš labai daug kur su savimi kalbu.“

 

Vienuoliktajame „Muzikinės kaukės“ sezone prie Aistės Pilvelytės prisijungs dar devyni dalyviai: savo prekinio ženklo įkūrėja, buvusi atlikėja Simona Nainė, „ZIP FM“ radijo laidų vedėjas, dainininkas Žygimantas Gečas, Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė, dabar jau žinoma ir sceniniu slapyvardžiu MAIMO, aktorius Josifas Baliukevič, Gabrielė Vasha, kylanti žvaigždė Donatas Blanka, Norbertas, Marija Grabštaitė ir grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius.

 

Pirmojoje laidoje Aistė Pilvelytė įkūnys viena geriausių pasaulio vokalisčių laikytą amerikiečių dainininkę Whitney Houston.

 

Naujo sezono „Muzikinės kaukės“ premjera – jau šeštadienį, 19.30 val., tik per BTV.

   

Nuotraukos Svetlanos Bolnienės