Graži šviesiaplaukė mergina su sportine kepuraite ir akiniais nuo saulės už taksi automobilio vairo. Užuot vežusi klientus į jų nurodytą vietą, vairuotoja suka ratais arba nusprendžia užsukti į greito maisto restoraną pavalgyti. Negana to, atidžiau įsižiūrėjus – ji kaip iš akies traukta Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Bet negi garsi dainininkė galėtų vairuoti taksi automobilį ir elgtis taip keistai?

 

nijole_taksi

Naujoje LNK laidoje „Čia tai geras!” šalies garsenybės priims laidos vedėjo Jono Nainio iššūkį – dienai dirbti paprastą darbą ir krėsti pokštus to nesitikintiems gerbėjams. Šį kartą charizmatiškoji N. Pareigytė-Rukaitienė vienai dienai tapo taksi vairuotoja.

 

Netikėtą profesiją lėmė burtai. Tiesa, laidos vedėjas, dėl tokios rolės garsiai dainininkei buvo itin patenkintas. „Bus labai juokinga! Kaip jūs įsivaizduojat taksi vairuotojus? Tai žinoma, daug rusiškos muzikos. O kur dar tai, kad Nijolė turės atlaikyti mano sugalvotas užduotis, kurias jai sakysiu per ausinę”, – intrigavo J. Nainys.

 

Iš tiesų šį kartą N. Pareigytei-Rukaitienei reikės aklai vykdyti juodą humorą itin mėgstančio laidos vedėjo užmojus. Keleiviams kelionė su šia neįprasta taksi vairuotoja turėtų tikrai neprailgti.

 

„Visiems rekomenduočiau saugotis kelyje šio taksi automobilio. Kai prasidės užduotys, gero nelaukit”, – juokėsi žodžio kišenėje neieškantis moteris prieš pradėdama darbo dieną.

 

Ar sugebės žymi dainininkė įvykdyti visas beprotiškas J. Nainio užduotis? Ar pavyks išvengti konfliktų su keleiviais? Ar paprasti žmonės patikės, kad N. Pareigytė-Rukaitienė dirba taksi vairuotoja?

 

Visą tai pamatyti galėsite jau greitai per LNK naujoje laidoje „Čia tai geras!”.